Sztuka

"Omnikotencja" Bogny Gniazdowskiej

  • 2017-05-17, , godzina 19:00, do 2017-05-29
  • Galeria Schody, ul. Nowy Świat 39, Warszawa

Opis

W ramach cyklu "Bogusław Deptuła prezentuje artystów w Galerii Schody" odbędzie się kolejna wystawa malarstwa pt. "Omnikotencja".  Tym razem od 17 do 29 maja będzie można zobaczyć obrazy Bogny Gniazdowskiej.

Bogna Gniazdowska, urodzona w 1964 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni Malarstwa profesora Stefana Gierowskiego oraz w pracowni Problemów Malarstwa w Architekturze profesora Ryszarda Winiarskiego w 1990 roku. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki w 1991 roku oraz utorka trzech filmów animowanych - ilustracji do limeryków aliteracyjnych Marcina Brykczyńskiego, w serii filmów animowanych „Limeryki Aliteracyjne” zrealizowanej wraz z Moniką Graban – Dębniak i Radosławem Dębniakiem dla TVP 2 w 1995 roku. Uprawia malarstwo i pisze wiersze.

Mapa

Ostatnio czytane
Zmarł Lucjan Kydryński
Zmarł Lucjan Kydryński

W wieku 77 lat zmarł Lucjan Kydryński, znany dziennikarz i konferansjer. Największą sławę zdobył dzięki audycji pt. „Muzyka lekka, łatwa i przyjemna”.

Szczecin i Wrocław - miasta połączone wodą i sztuką
Szczecin i Wrocław - miasta połączone wodą i sztuką

Już w najbliższy weekend, 18-19 czerwca, Szczecin i Wrocław połączy coś więcej niż tylko Odra.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Konkurs Ziaja