Sztuka
Pola, domostwa i plakaty

Pola, domostwa i plakaty

  • 2017-02-06, do 2017-02-20
  • wstęp wolny
  • Galeria Schody ul. Nowy Świat 39, Warszawa

Opis

Zapraszamy na wystawę malarstwa pt: "Pola, domostwa i plakaty". Wystawa pełna jest ekspresji malarstwa o tematyce pejzażu wiejskiego, malowanego na płótnie farbami akrylowymi. Mieszana technika rozwija bogactwo koloru na płótnie oraz wszystko, co artysta ma na myśli, aby pokazać swoją osobowość. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 13:00-18:00.

O autorze prac: Adam Wyżlic urodził się w 1972 roku. Jest absolwentem studiów na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Dwa lata temu, jedną śmiałą kreską, stworzył postać o groteskowym wyglądzie. Następnie drugą, trzecią i kolejną. Tak powstała seria rysunków zatytułowana „Ludziki”. Dziś Adam Wyżlic ma na swoim koncie dwanaście wystaw indywidualnych i trzydzieści zbiorowych, podczas których prezentował rysunek, malarstwo, grafikę, plakat i fotografię.

Mapa

Ostatnio czytane
Papcio Chmiel i jego znaczki
Papcio Chmiel i jego znaczki

Kultowe postaci polskiego komiksu znajdą się na znaczkach unikalnej, nowatorskiej firmy S.T.A.M.P.S.

Najważniejsze muzea w Europie - zobacz, ile kosztują
Najważniejsze muzea w Europie - zobacz, ile kosztują

Nasz kontynent jest jednym z bogatszych w muzea, galerie artystyczne, miejsca związane z kulturą. Gdzie warto się udać i ile będzie nas to kosztować?

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w