Sztuka
Spotkanie autorskie ze znakomitym fotografem Emilem Bilińskim

Spotkanie autorskie ze znakomitym fotografem Emilem Bilińskim

  • 2018-01-13, , godzina 11:00
  • Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 , Warszawa

Opis

W najbliższą sobotę 13. stycznia w godz. 11.00-13.00 w kreatywnej przestrzeni Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie ze znakomitym fotografem Emilem Bilińskim, w czasie którego będzie podpisywał kalendarze charytatywne Fundacji Gajusz. W załączeniu przesyłam Państwu informację prasową ze szczegółami.

Fundacja Gajusz prowadzi trzy hospicja dziecięce oraz ośrodek preadopcyjny. W tym roku Gajusz obchodzi 20 urodziny i z tej okazji powstał kalendarz charytatywny mający na celu wsparcie finansowe Fundacji. Z udziałem znanych artystów, m.in. Grażyny Wolszczak, Pauliny Holtz czy Ireneusza Czopa oraz podopiecznych Fundacji, powstał przepiękny i największy w Polsce kalendarz, do którego zdjęcia wykonał właśnie Emil Biliński.

Sobotnie wydarzenie będzie okazją do spotkania i rozmowy z Bilińskim oraz do nabycia kalendarza z autorską dedykacją. Całkowity dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Gajusz.

Ostatnio dodane
Szalone Dni Muzyki 2018
"W stronę nowego świata" hasłem Szalonych Dni Muzyki 2018

Największy na świecie festiwal muzyki klasycznej tradycyjnie rozpoczyna swoje tournée we Francji, zanim trafi do Polski.

Big City Life
"Big City Life" z rekordem na aukcji sztuki

Zapłacono czterdzieści sześć razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.