Dzieje się - Teatr

Iza Miko dołączy do obsady sztuki "Dwie Połówki Pomarańczy"

2017-12-20 11:30:31 | Warszawa

Iza Miko dołączy do obsady sztuki „Dwie Połówki Pomarańczy”. Aktorka zagra na scenie warszawskiego Capitolu 26 grudnia 2017 oraz 4 stycznia 2018.

Iza MikoTo będzie teatralny debiut Izy w Polsce. Jej pierwsza sztuka, w której wystąpi, to jeden z wieloletnich hitów Teatru Capitol. Okres przedświąteczny oraz całe Święta Bożego Narodzenia będą więc dla niej bardzo pracowite.
 
Jak sama aktorka komentuje swoją decyzję o przyjęciu roli?  - Udział w spektaklu “Dwie Połówki Pomarańczy” jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i powodem do radości! Po raz pierwszy będę grała w polskiej sztuce teatralnej i cieszę się, że jest to komedia, format w którym czuję się najswobodniej! W końcu będę mogła zaprosić całą swoją rodzinę i przyjaciół w Polsce do teatru - mówi Miko.
 
Spektakl wyreżyserowany przez Marię Ciunelis, został w tym roku odświeżony i do obsady, oprócz Miko, dołączyli też Aneta Zając, Olga Borys, Urszula Dębska oraz Jacek Rozenek.

A o czym jest sztuka, w której wystąpi Iza? Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny, amerykańskiej modelki polskiego pochodzenia – Alex, podającej się za córkę zmarłego. Właśnie w rolę tej ostatniej bohaterki wcieli się Iza Miko. Autorzy sztuki ostrzegają! To nie jest grzeczne przedstawienie!

Na spektakl z udziałem Izy Miko zapraszamy do Teatru Capitol w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia oraz 4 stycznia.
 
Kolejne terminy przedstawień z udziałem aktorki podamy już niebawem. Szczegółowe informacje na stronie www.teatrcapitol.pl

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: aktorka, spektakl, Teatr Capitol Warszawa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Policki Festiwal Komedii
Festiwal Komedii 2018 - cztery znakomite komedie na jednej scenie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach po raz kolejny zorganizował festiwal teatru komediowego. Zobacz relację!

Golem spektakl
Spektakl "Golem" wraca z biletami po złotówce [WIDEO] Warszawa

To trzecia część tryptyku, realizowanego przez Maję Kleczewską i Łukasza Chotkowskiego w Teatrze Żydowskim.

Polecamy
Zobacz, co się będzie działo na PPA
Zobacz, co się będzie działo na PPA

Koncert Anji Garbarek oraz wizyta legendarnego Teatru Berliner Ensemble najważniejszymi wydarzeniami 29. Przeglądu Piosenki Aktorskiej (4 – 13 kwietna 2008).

"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą
"Biała siła, czarna pamięć" - spektakl o rasizmie kontrowersyjny już przed premierą

Radni Białegostoku chcą zablokować premierę spektaklu, który bazuje na książce Marcina Kąckiego "Białystok. Biała siła, czarna pamięć".

Ostatnio dodane
Policki Festiwal Komedii
Festiwal Komedii 2018 - cztery znakomite komedie na jednej scenie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach po raz kolejny zorganizował festiwal teatru komediowego. Zobacz relację!

Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja