Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Awantura o Basię

Awantura o Basię

(Teatr Rampa, Warszawa)

Awantura o Basię
 

Opis spektaklu

Historia małej dziewczynki, która fascynowała i wzruszała całe pokolenia, powraca dziś w formie, która jest wyjątkową specjalnością Teatru Rampa i jednym ze źródeł jego popularności, - w formie współczesnego i pieknego musicalu familijnego.  

Dedykowana jest zatem tak najmłodszej widowni, jak i dzisiejszym Rodzicom i Dziadkom, którzy wspomnieć mogą z sentymentem ksiązkę czytaną pod kołdrą, przy latarce. Czy znajdą w tym porozumienie ze swoimi Wnukami i Dziećmi? Twórcy musicalu sa przekonani, że tak. Uczucia dzieciństwa, lęk przed samotnościa i szczerość miłości, spontaniczność w obserwacji świata i radość życia pozostają w zmieniajacym się swiecie niezmiennie takie same. A to właśnie jest kanwą spektaklu, przygotowanego przez jednego z najbardziej uznanych twórców przedstawień dziecięcych,  Kierownika Artystycznego Sceny dla Dzieci w Teatrze Rampa - Cezarego Domagałę. Współczesna inscenizacja, piękne słowa i muzyka z pewnością pozwolą na łatwe wejście w ten swiat najmłodszej widowni.

Odpowiedź na wszystkie pytania Widzowie odnajdą oglądając tę najnowszą familijną propozycję naszego teatru. Ciekawe kostiumy, piękne piosenki wywołujące uśmiech i łzy oraz niezapomniane kreacje aktorskie to niewątpliwe atuty tego spektaklu.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama