Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dzieci z Bullerbyn

Astrid Lindgren

Dzieci z Bullerbyn

(Teatr Syrena, Warszawa)

Dzieci z Bullerbyn
 

Opis spektaklu

Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna chyba każde dziecko. Ponieważ tradycją naszego teatru jest wystawianie znanych i lubianych bajek dla dzieci, w tym sezonie przygotowaliśmy premierę spektaklu opartego na bestsellerowej powieści szwedzkiej autorki Astrid Lindgren. Zabawne historie paczki przyjaciół z Bullerbyn przedstawią nie tylko aktorzy grający w spektaklu. Także dzieci uczestniczące w warsztatach teatralnych (prowadzonych w trakcie prób przedstawienia) odtwarzają barwny świat z powieści Astrid Lindgren.

Na scenie zobaczymy aktorów młodego pokolenia. Ciekawym zabiegiem reżyserskim jest obsadzenie wszystkich ról dorosłych dwójką aktorów, którzy wcielać się będą w różne postaci. Jak zwykle w przypadku przedstawień dla dzieci w Teatrze Syrena – nie zabraknie pięknych piosenek, muzyki i tańca.

Uroczysta premiera spektaklu „Dzieci z Bullerbyn” odbędzie się 7 grudnia 2013 roku o godz. 17:00 na dużej scenie Teatru Syrena.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Zapraszamy na premierę "Kariery Nikodema Dyzmy" [0]Zapraszamy serdecznie do Teatru Syrena również wyjątkowy spektakl "Kariera Nikodema Dyzmy", którego premiera odbędzie się już 3 października. Bilety do nabycia już teraz na naszej stronie internetowej...

    2014-09-30, 12:18:26
    teatrsyrena
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama