Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon

Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon

(Teatr 6.piętro, Warszawa)

Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon
Reżyseria: Eugeniusz Korin
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Obsada: Joanna Liszowska (Justysia), Jolanta Fraszyńska (Elwira), Michał Żebrowski (Wacław), Konrad Darocha (Alfred)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon (7)

Opis spektaklu

FREDRO DLA DOROSŁYCH - przewrotna, pełna pikanterii i gorzkiej ironii komedia o życiu miłosnym współczesnych mężów i żon.

FREDRO DLA DOROSŁYCH - inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Zaskakujące przeniesienie ponadczasowej Fredrowskiej komedii „MĄŻ I ŻONA” w nasz skomputeryzowany, technologiczny i postmodernistyczny XXI wiek.

FREDRO DLA DOROSŁYCH - opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

FREDRO DLA DOROSŁYCH – rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

FREDRO DLA DOROSŁYCH – czy miłość i małżeństwo mogą iść w parze? 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Nie polecam [0]Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Z komedią to nie ma nic wspólnego, szkoda kasy, postacie mocno przejaskrawione prawie jak w telenowelach brazylijskich z ta różnicą, że w ogóle nie śmieszyło. Szkoda kas...

    2011-03-10, 13:25:46
    kasiunia
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama