Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Klub Mężusiów

Klub Mężusiów

(Teatr Capitol, Warszawa)

Klub Mężusiów
 
GALERIA ZDJĘĆ: Klub Mężusiów (5)

Opis spektaklu

Planowana premiera - grudzień 2012

Trojka spełnionych szczęśliwych i dojrzałych mężów, sprawdzonych mistrzów w sposobach i receptach na szczęśliwe małżeństwo, chowa się w swojej „kryjówce dla chłopów”, którą w tajemnicy znaleźli i urządzili w podziemnej części jednego z handlowych centrów.

Nie robią tam nic złego, ani nieprzystojnego….. ich działania są całkiem pospolite: spokojnie popijając piwo oglądać w telewizji piłkę nożną, tworzyć łańcuch z pokrywek słoików, którego długość aspiruje do Guinessowej księgi rekordów i wymyślać strategię jak skrócić torturę wspólnych zakupów z paniami - małżonkami.  Wymyślają typowy męski pomysł!
Brylantowa komedia z iskrzącymi aktorskimi rolami, znanymi przebojami, zaskakującymi zwrotami akcji, nieoczekiwanymi komediowymi sytuacjami.

Sytuacyjna komedia z piosenkami, ze znakomitymi komediowymi sytuacjami  i materiałem do improwizacji dla aktorów - komików.


 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • spektakl na dobry humor [0]Miła zabawa, tylko ta cena? Bilety dla 3 osób i prawie 330zl to "lekka" przesada. Rety! Kto ustala takie ceny? A człowiek chciałby sie częściej "ukulturnić" ..... i co?

    2014-02-03, 15:12:31
    kokot
  • Znakomita zabawa ! [0]Byłem, byłem, byłem. Zobaczyłem, uśmiałem się po pachy i miałem cały tydzień dobry humor. A swoją drogą to nie dość, że śmieszny to bardzo realistyczny ten spektakl. I Michał Milowicz doskonały! Jak w...

    2014-01-16, 23:40:25
    Tadeusz
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama