Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kot w butach

Kot w butach

(Teatr Syrena, Warszawa)

Kot w butach
 

Opis spektaklu

Współczesna bajka wykorzystująca klasyczny motyw  jest opowieścią o przyjaźni i pielęgnowaniu marzeń. Trzej bracia dzielą majątek po śmierci ojca młynarza. Najstarszy dostaje młyn, Średni - osła, a Młody... kota. Niezrażony niesprawiedliwym podziałem wyrusza w świat. Ale jak to w bajkach bywa... kot wcale nie jest zwykłym kotem, a po otrzymaniu butów od nowego pana postanawia odmienić jego los i pomóc w spełnieniu najskrytszych marzeń. W drodze pełnej przygód przyjaciele spotykają wiele niesamowitych postaci, a Młody  - ucząc się i bawiąc - zapragnie poznać prawdziwą Królewnę. Czy każde marzenie uda się spełnić? Niełatwy to plan, ale... nie ma rzeczy niemożliwych dla Kota w butach.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

 • Zapraszamy na premierę Kariery Nikodema Dyzmy [0]Zapraszamy serdecznie do Teatru Syrena również wyjątkowy spektakl "Kariera Nikodema Dyzmy", którego premiera odbędzie się już 3 października. Bilety do nabycia już teraz na naszej stronie internetowej...

  2014-09-30, 12:19:23
  teatrsyrena
 • Kot w Butach [0]Bardzo fajne przedstawienie,pouczające moje dzieci zachwycone.Aktorzy profesjonalnie podeszli do swoich ról.

  2013-02-19, 16:26:26
  Agnieszka Kąpińska
 • Świetna bajka [0]Byłam ostatnio na Kocie w Butach. Bardzo fajnie zrealizowana bajka, moje dzieci były zachwycone:) polecam nawet dla najmłodszych!

  2012-10-29, 13:27:53
  Dorota
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama