Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lament na Placu Konstytucji

Lament na Placu Konstytucji

(Teatr Polonia, Warszawa)

Lament na Placu Konstytucji
Czas trwania: 80 min.
Premiera: 2007-06-21
Reżyseria: Krystyna Janda
Obsada: Bogusława Schubert (Zofia), Barbara Wrzesińska (Zofia), Zofia Merle (Zofia), Maria Seweryn (Justyna), Katarzyna Maternowska (Justyna), Małgorzata Zawadzka (Ania), Olga Sarzyńska (Ania)
 

Opis spektaklu

„Zdarzenie teatralno-uliczne" oparte na tekście Krzysztofa Bizio pt. „Lament".

Babcia, matka i wnuczka, mówią o swoich problemach i nadziejach, sprawach, które mogą się zdarzyć każdemu z nas. Propozycja teatru ulicznego czy raczej chodnikowego, ale nie tego z efektami, inscenizacją, pomysłami widowiskowymi, lecz teatru prostego, proponującego przechodniom zwykłe słowo, historię, bezpośredni dialog, ofiarowującego aktorów z ich umiejętnościami zainteresowana słuchaczy, zagrania problemu, postaci, charakteru. Tylko tyle i aż tyle. Oczywiście będzie to teatr bezpłatny, dostępny dla każdego.

Mamy nadzieję grać przedstawienia całe wakacje, przy pomocy i współorganizacji Biura Kultury i Biura Promocji Miasta Stołecznego Warszawa. Zapraszamy warszawiaków i przyjezdnych, wszystkich widzów najserdeczniej.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama