Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mayday (Run For Your Wife)

Ray Cooney

Mayday

(Teatr Polonia, Warszawa)

Mayday
 

Opis spektaklu

Jedna z najlepszych na świecie komedii. Historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że Mayday od wielu, wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. Tytuł jest grany w wielu miastach w Polsce, we wrocławskim Teatrze Polskim od 19 lat. W Warszawie nie był grany od 10 lat. Spektakl planowany na scenie Och-teatru, obsada daje nadzieję na nową - szalenie obiecującą - wersję.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Rewelacja!!! [0]Sztuka rewelacyjna - bardzo się uśmiałem!! Bardzo wartka akcja, w pewnym momencie tak szybko się toczy, że ciężko odtworzyć ciąg zdarzeń! Aktorzy rewelacyjni w swoich rolach! A główny bohater... ten d...

    2014-09-17, 12:00:57
    Cypis
Zobacz wszystkie wypowiedzi
FB dlaMaturzysty.pl reklama