Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pocałunek

Ger Thijs

Pocałunek

(Teatr Ateneum, Warszawa)

Pocałunek
Autor sztuki: Ger Thijs
Premiera: 2013-05-12
Reżyseria: Adam Sajnuk
Scenografia: Katarzyna Adamczyk
Obsada: Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec
 
GALERIA ZDJĘĆ: Pocałunek (5)
  • Pocałunek - plakat
  • Zdjęcie z prób
  • Zdjęcie z prób
  • Zdjęcie z prób

Opis spektaklu

Ona poważna, on były komik. Góry, ławka, na której ona i on co jakiś czas się spotykają. Za pierwszym razem przypadkowo, za drugim też, ale kto wie, jak było za trzecim? Wygląda, że nic ich nie łączy, z biegiem akcji coraz lepiej rozumiemy jednak, dlaczego sztuka nosi tytuł „Pocałunek”.

Tę przejmującą, wzruszającą, ale i pełną delikatnego humoru sztukę napisał znakomity holenderski aktor, reżyser i dramaturg Ger Thijs, wciąż niesłusznie u nas nieznany. Dając polską prapremierę „Pocałunku” Ateneum stara się to niedopatrzenie jak najszybciej naprawić.

W spektaklu zagrają Marzena Trybała i Krzysztof Tyniec. Reżyseruje Adam Sajnuk - młody reżyser, aktor, scenarzysta, który pracowicie i z uporem od 15 lat tworzy niezależny Teatr Konsekwentny. Spektaklami takimi jak „Kompleks Portnoya” i „Zaklęte rewiry” zdobył warszawską publiczność i uznanie krytyki. Już jest o nim głośno, a będzie jeszcze głośniej.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama