Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Przez park na bosaka

Neil Simon

Przez park na bosaka

(Teatr Kwadrat, Warszawa)

Przez park na bosaka
 

Opis spektaklu

Mija szósty dzień od chwili, kiedy Corie i Paul przyrzekli sobie miłość przed ołtarzem. Ich wiara w świetlaną przyszłość jest póki co niezachwiana, jak górujący nad okolicą Empire State Building. Jednak kamienica przy Czterdziestej Ósmej już wkrótce skonfrontuje ich z zaskakującą rzeczywistością...
        
Mieszkanie na poddaszu sześciopiętrowego budynku, bez windy oczywiście, w niejednym wzbudziłoby uzasadnione wątpliwości. To, że na tak wysokim piętrze, w samym środku mroźnej zimy, nie działa centralne ogrzewanie, wydaje się być konsekwencją nie najlepszej lokalizacji. Jednak prawnicza kariera Paula w tym właśnie momencie wymaga bezwarunkowego skoncentrowania na pracy. A jak skupić się na obowiązkach, gdy z sufitu przez wybite okno sypie śnieg, szafa w sypialni otwiera się jedynie po wyniesieniu łóżka, a łazienka przypomina pokaźnych rozmiarów walizkę..?
        
Niespodziewana wizyta teściowej w takiej sytuacji może przyprawić o zawał serca. Od lat samotnie wychowująca córkę, pani Banks jest bowiem przepełniona nieopisaną tęsknotą, co nie wróży młodej parze niczego dobrego. Jedynym sposobem na wyjście z impasu wydaje się być skojarzenie mamy z jakimś uroczym mężczyzną...
 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama