Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zagraj to jeszcze raz, Sam (Play It Again, Sam)

Zagraj to jeszcze raz, Sam

(Teatr 6.piętro, Warszawa)

Zagraj to jeszcze raz, Sam
 
GALERIA ZDJĘĆ: Zagraj to jeszcze raz, Sam (6)

Opis spektaklu

W sztuce "Zagraj to jeszcze raz, Sam" Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku.

Reżyser Eugeniusz Korin postanowił stworzyć przedstawienie, które stanie się swoistym hołdem twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Będzie ono pierwszą realizacją z planowanego tryptyku "Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody Allena".

"Zagraj to jeszcze raz, Sam" to historia poszukiwania miłości życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (Kuba Wojewódzki), porzuconego przez żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach kobiet krytyka - Małgorzata Socha). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta (Daniel Olbrychski). W historii tej przeplatają się wszystkie najważniejsze tematy i fascynacje Allena - kinem, Nowym Yorkiem, muzyką, seksem, miłością i przemijaniem.

Zobacz również:
Wojewódzki po raz setny na scenie Teatru 6. Piętro>>

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama