Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Central Park West. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Central Park West – ulica Nowego Jorku, jeden z najbardziej pożądanych, najbardziej prestiżowych adresów do zamieszkania. Tu mają swoje apartamenty ci, którym w życiu udało się osiągnąć najwięcej. Właśnie tu mieszkają Madonna, Sting, Bono, Demi Moor, Diane Keaton, Steve Martin, Woody Allen … i bohaterowie naszej sztuki, państwo Riggs: Phyllis, wybitna psychoanalityczka po pięćdziesiątce, kobieta władcza i błyskotliwa, oraz jej pięćdziesięciokilkuletni mąż Sam, prawnik gwiazd show biznesu i obiekt westchnień wielu kobiet.

Central Park West – to tu marzyliby zamieszkać nieco młodsi przyjaciele państwa Riggs, Carol, kobieta z problemami natury psychologicznej, osobowościowej, seksuologicznej etc., etc., etc. i jej mąż Howard, pisarz powieści, których nikt nie czyta, nadwrażliwiec z psychiką jeszcze bardziej skomplikowaną niż jego małżonki.

Central Park West – to tu przyjaźń dwóch par przerodzi się pewnego listopadowego poranka w wojnę każdego z każdym. A powodem tej wojny stanie się niewierność jednego z małżonków.

„Central Park West” – najbardziej neurotyczna komedia Mistrza gatunku. Groteskowe kompendium wiedzy na temat zdrady i jej pochodnych.

„Central Park West” – druga sztuka z tryptyku „Miłość, Zdrada i Wybaczenie według Woody Allena”. Twórcy spektaklu obiecują, że będzie budziła nie mniejsze emocji i wywoływała takie same salwy śmiechu, jak jej pierwsza część „Zagraj to jeszcze raz, Sam”.

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Central Park West (2)

Plakat
Plakat

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Central Park West (Teatr 6.piętro, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
W samą porę - Mrożek
W samą porę - Mrożek Warszawa

Po przeczytaniu w liceum lektury obowiązkowej pt. „Tango” Sławomira Mrożka, nie każdy student (no, może za wyjątkiem tego z wydziału polonistycznego) będzie miał ochotę wybrać się do teatru na jakąkolwiek sztukę tego autora. A to błąd! Przy klasyce bowiem zwykle można się doskonale bawić. A dramaty Mrożka takie jak: „Czarowna noc” i „Męczeństwa Piotra Ohey’a” mają jeszcze wiele płaszczyzn do odczytania.

"Metro" piękne, osiemnastoletnie
"Metro" piękne, osiemnastoletnie

Tego jeszcze nie było w historii polskiego teatru! Pierwszy polski musical - "Metro" - 30 stycznia 2009 r. kończy 18 lat.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!