Spektakle, przedstawienia
czechow473c1ab66e8df3f8dcff4c52b9d8f1d0.jpg

Czechow żartuje!

Ocena:

Bilety na spektakl

Kup bilety na Czechow żartuje!. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Nikt nie potrafił opisać wszystkich wariantów związków mężczyzny i kobiety - flirtu, miłości, przyjaźni, zakochania, namiętności, niezrozumienia i wzajemnych rozczarowań - z takim ciepłem, humorem i taką psychologiczną precyzją jak Antoni Czechow.

Co by nie przeżywali bohaterowie spektaklu "CZECHOW ŻARTUJE!" - jedni będą wyznawać sobie szaloną miłość po zaledwie kilkunastu minutach burzliwej znajomości, inni brać ślub omal nie zabiwszy się przedtem nawzajem, jeszcze inni  z nienawiścią i mozołem wywiązywać się z obowiązków małżonków - zawsze ich emocjom i uczuciom będzie towarzyszyć niepowtarzalny styl i klimat twórczości Antoniego Czechowa: wyjątkowe połączenie komediowości z bezwarunkowym szacunkiem i sympatią dla człowieka i jego słabości. Czechow,  który przez całe swoje życie uprawiał czynnie zawód lekarza, swoim widzom „przepisywał” na wszystkie bolączki  i niedomagania duszy jedno lekarstwo - miksturę śmiechu i wzruszenia.
 
"CZECHOW ŻARTUJE!" oparty na pomyśle połączenia w jeden wieczór teatralny wszystkich jednoaktówek Antoniego Czechowa jest kolejnym autorskim spektaklem Eugeniusza Korina - współzałożyciela i dyrektora artystycznego Teatru 6.piętro. Spektakl skrzący się scenicznym żartem, naładowany odwiecznymi ludzkimi namiętnościami, olśniewający maestrią aktorskiej gry - przed oczami widzów przewija się korowód kilkunastu pełnokrwistych, kipiących życiem i namiętnościami postaci, granych tylko przez trójkę znakomitych aktorów  Annę Dereszowską,  Andrzeja Grabowskiego i Wojciecha Malajkata - jest hołdem Teatru 6.piętro dla odwiecznej i uniwersalnej sztuki Teatru i jego najważniejszego twórcy – Aktora.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Czechow żartuje! (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Twórcy spektaklu

Barbara Hanicka Barbara Hanicka Scenografia
Eugeniusz Korin Eugeniusz Korin Reżyser

Obsada spektaklu

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Czechow żartuje! (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Czechow żartuje! (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Czechow żartuje! (Teatr 6.piętro, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Czechow żartuje! (Teatr 6.piętro, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Gwiazdy na premierze spektaklu "Szach-Mat" [FOTO]
Gwiazdy na premierze spektaklu "Szach-Mat" [FOTO]

Obecni byli m.in. Grzegorz Markowski, Michał Lesień i Aleksandra Kisio.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!