Spektakle, przedstawienia

Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik

Ocena:

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Czytaj, nie czekaj. awantury o książki. cykl spotkań sylwii chutnik (Nowy Teatr, Warszawa).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Agnieszka Glińska reżyseruje "Iluzje" I.Wyrypajewa
Agnieszka Glińska reżyseruje "Iluzje" I.Wyrypajewa Warszawa

Polska prapremiera odbędzie w Teatrze Na Woli.

Europejska Nagroda Teatralna - dzień 1
Europejska Nagroda Teatralna - dzień 1

Pierwszy dzień obchodów wręczenia Europejskiej Nagrody Teatralnej zdominowało interesujące seminarium „Sztuka aktorska przed i po Grotowskim”. Rozczarowało przedstawienie Teatru Lalek "Mozart listy pisze".

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!