Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Gwiazdy opery i operetki.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Gwiazdy opery i operetki (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

„Versus” w Teatrze Collegium Nobilium
„Versus” w Teatrze Collegium Nobilium Warszawa

Już 13 lipca zapraszamy do Teatru Collegium Nobilium w Warszawie na spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego pt. „Versus” w ramach II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!