Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

„Maj zaczyna się we wtorek”. Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego ten program jest na światowym poziomie i dlatego też zapraszamy na „Maj” ludzi z całego świata (…choć dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Kabaretu Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek (Teatr Capitol, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu
Kabaretowy Dzień Kobiet w Warszawie i Wrocławiu

Dzień Kobiet to święto, które budzi różne emocje, ale zawsze jest ono miłym pretekstem do złożenia pięknych życzeń paniom, które towarzyszą w naszym życiu.

TKM
TKM Warszawa

Uderzenia gorąca, niedotrzymywanie moczu, wahania hormonalne, tycie, itd. itp. Brzmi strasznie i jest straszne. Nie ma innego wyjścia, jak rozłożenie śmiechem życia na łopatki.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!