Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Karnawał w Hollywood- Koncert piosenek oscarowych_operetka_wawa (Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie, Warszawa).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
Masz talent aktorski? Rusza nabór do Tatru Wolandejskiego
Masz talent aktorski? Rusza nabór do Tatru Wolandejskiego Warszawa

Chcesz doskonalić swój warsztat artystyczny wśród ludzi młodych, otwartych, kreatywnych, potrafiących improwizować nie tylko w świetle reflektorów? Zgłoś się!

Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!