Spektakle, przedstawienia
krolowa1c9d8a4f7f98b04dd9fdeb9615be427b.jpg

Królowa Śniegu

Ocena: 5

Opis spektaklu

Jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek J.Ch. Andersena zilustrowana dodatkowo przepiękną muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. To niezapomniana i zarazem niezwykle porażając podróż w głąb mroźnego królestwa zła.
 
Historia dwójki przyjaciół, Kaja i Gerdy, którzy za sprawą okrutnej królowej zostają rozdzieleni. Do serca Kaja dostaję się odłamek szkła, co sprawia, że chłopiec zaczyna być obojętny na ludzkie uczucia niczym lód. "Znieczulony" w ten sposób młodzieniec daje się uprowadzić Królowej Śniegu do jej zimnego pałacu. Zrozpaczona Gerda, nie wierząc w śmierć przyjaciela, wyrusza na jego poszukiwania.
 
Przedstawienie, wykorzystujące nowoczesną technikę elektro-akustyczną, w niezwykły sposób przenosi małego widza w zaczarowany świat bajki, pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni i zwycięstwie Dobra nad Złem.
 
Na przedstawienie zapraszamy dzieci od lat 5. 
 

 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Królowa Śniegu (Teatr Syrena, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Królowa Śniegu.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Królowa Śniegu (Teatr Syrena, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Królowa Śniegu (Teatr Syrena, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Królowa Śniegu (Teatr Syrena, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Królowa Śniegu (Teatr Syrena, Warszawa).
 • Rewelacja [0]
  Małgorzata
  2012-10-23 12:12:25
  jestem matka 3 dzieci od 7-10 lat i bylismt wszyscy pod wrazeniem. Kazdej z moich pociech przedstawienie niesamowicie sie podobalo a i mnie mile sie je ogladalo! Polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom :)
 • Gorąco Polecam ! [0]
  Nauczycielka
  2012-10-23 12:10:23
  Jestem nauczycielką i zabrałam na Królową Śniegu dzieci w wieku 8 lat, wszyscy łacznie ze mną wybornie się bawilismy, polecam szkołom i rodzicom. To piekna historia i doskonale zrobiona.
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy
Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy Warszawa

Podczas gorączki Euro 2012 teatr Kamienica zamieni się w miejsce dla kibiców (nie tylko) futbolu z całej Europy. Piłkarskie menu, polsko i anglojęzyczne wersje przedstawień oraz gadżety, dla wszystkich, którzy przyjdą na spektakle w Teatrze Kamienica w Warszawie podczas mistrzostw.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja