Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

 

Piotruś Pan rządzi Nibylandią - fikcyjną wyspą ze świata powieści „Piotruś Pan” Jamesa Matthew Barrie'ego. znajdującą się w poranku (pierwsza gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka), do której udają się dzieci, i z której przybywają. Nibylandia jest krainą Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Trafiają doń dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani Wybrańcy Piotrusia.

Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy w prawo i aż do rana to właściwy adres? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy kochać za mocno? Czy wróżki istnieją? Czy tylko wtedy , gdy się w nie wierzy? Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy...? Ale...? Dlaczego...? Znasz więcej pytań? Potrzebujesz lepszych odpowiedzi? Zatem musimy się spotkać na naszym „kolorowo-muzyczno-fantastycznym” spektaklu „PIOTRUŚ PAN” w adaptacji Arkadiusza Klucznika, z piosenkami Dariusza Czajkowskiego (teksty) i Michała Kowalczyka (muzyka).

 

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Piotruś Pan (Teatr Capitol, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa
    piątek, 27 kwietnia: 10:30 (Duża Scena)
    sobota, 28 kwietnia: 11:00 (Duża Scena)
    środa, 30 maja: 10:30
    środa, 6 czerwca: 10:30

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Piotruś Pan (Teatr Capitol, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Piotruś Pan.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Piotruś Pan (Teatr Capitol, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Piotruś Pan (Teatr Capitol, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Piotruś Pan (Teatr Capitol, Warszawa).
Ostatnio czytane
Świat trzy grosze wart
Świat trzy grosze wart Warszawa

Prolog i monolog wykonuje krakowski bard Mirosław Czyżykiewicz. Śpiewa, aż ciarki przechodzą po plecach. Nie można sobie wymarzyć lepszego początku ani zakończenia.

"Ruby" - futurystyczna komedia romantyczna
"Ruby" - futurystyczna komedia romantyczna Warszawa

Nietuzinkowa, futurystyczna komedia romantyczna już w lutym będzie wystawiana w warszawskim Teatrze WARSawy. Komedia została oparta na motywach scenariusza filmowego "Ruby Sparks" autorstwa Zoe Kazan.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja