Spektakle, przedstawienia
bosaka7c1c3c5af84f855577ad1981e211a15d.jpg

Przez park na bosaka Autor sztuki: Neil Simon

Ocena:

Opis spektaklu

Mija szósty dzień od chwili, kiedy Corie i Paul przyrzekli sobie miłość przed ołtarzem. Ich wiara w świetlaną przyszłość jest póki co niezachwiana, jak górujący nad okolicą Empire State Building. Jednak kamienica przy Czterdziestej Ósmej już wkrótce skonfrontuje ich z zaskakującą rzeczywistością...
        
Mieszkanie na poddaszu sześciopiętrowego budynku, bez windy oczywiście, w niejednym wzbudziłoby uzasadnione wątpliwości. To, że na tak wysokim piętrze, w samym środku mroźnej zimy, nie działa centralne ogrzewanie, wydaje się być konsekwencją nie najlepszej lokalizacji. Jednak prawnicza kariera Paula w tym właśnie momencie wymaga bezwarunkowego skoncentrowania na pracy. A jak skupić się na obowiązkach, gdy z sufitu przez wybite okno sypie śnieg, szafa w sypialni otwiera się jedynie po wyniesieniu łóżka, a łazienka przypomina pokaźnych rozmiarów walizkę..?
        
Niespodziewana wizyta teściowej w takiej sytuacji może przyprawić o zawał serca. Od lat samotnie wychowująca córkę, pani Banks jest bowiem przepełniona nieopisaną tęsknotą, co nie wróży młodej parze niczego dobrego. Jedynym sposobem na wyjście z impasu wydaje się być skojarzenie mamy z jakimś uroczym mężczyzną...
 

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, muzyka, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Przez park na bosaka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Przez park na bosaka.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Przez park na bosaka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Przez park na bosaka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Przez park na bosaka (Teatr Kwadrat, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Przez park na bosaka (Teatr Kwadrat, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Zanussi reżyseruje w teatrze Jandy
Zanussi reżyseruje w teatrze Jandy

Janusz Gajos oraz Ewa Wiśniewska wystąpią w najnowszym spektalu warszawskiego Teatru Polonia, którego założycielem jest Krystyna Janda. Premiera "Romulusa Wielkiego" 16 stycznia.

Spotkanie oprawcy z ofiarą - premiera WTW
Spotkanie oprawcy z ofiarą - premiera WTW

W jednym z portów na statek wsiada pasażerka, która przypomina Lizie, służącej w kobiecych formacjach SS w Auschwitz (jej mąż nie wie o tym), polską więźniarkę, Martę.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!