Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Rewia Forever. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Rewia to najbardziej widowiskowe , najbardziej ekskluzywne ale też najdroższe widowisko jakie stworzono w historii rozrywki. To wspaniały i wszechstronny balet,  piękne tancerki, olśniewające kostiumy, przebojowe piosenki. Choć jej początki sięgają końca XIX wieku cieszy się ona  do dziś  niesłabnącym powodzeniem wśród widzów na całym świecie. Najnowszy spektakl Teatru Sabat „Rewia Forever” jest tego najlepszym dowodem. Pierwsza część to wielkie przeboje i największe gwiazdy historii musicalu  i rewii: między innymi Marlena Dietrich, Marylin Monroe, Hanka Ordonówna. Współcześnie z  osiągnięć rewii korzystają największe gwiazdy światowych scen muzyki rozrywkowej. Oszałamiająca inscenizacja, pióra, piękne tancerki, prowokacyjne układy choreograficzne stały się nieodłącznym atrybutem występów i video clipów  Madonny, Celine Dion, Britney Spears, Lady Ga Ga. Przeboje tych artystek udowadniają, w drugiej części,  przesłanie naszego spektaklu – „Rewia Forever”.

Przedstawienie jest wyjątkowe pod względem inscenizacyjnym. Wielka ilość wspaniałych kostiumów, efekty multimedialne, starannie przygotowane aranżacje muzyczne a także różnorodna choreografia w brawurowym wykonaniu Baletu Sabat - autorka widowiska, Małgorzata Potocka zadbała by wszystko zrealizowane zostało zgodnie z kanonem obowiązującym na najlepszych scenach rewiowych świata. W przedstawieniu bierze udział cały ponad trzydziestoosobowy zespół Teatru Sabat. Autorką scenariusza i choreografii, projektantką kostiumów i reżyserem całości jest Małgorzata Potocka – założycielka i dyrektor Teatru Sabat.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Rewia Forever (Teatr Sabat, Warszawa). Sprawdź seanse.
  • Teatr Sabat, ul. Foksal 16, Warszawa
    piątek, 29 wrzesień: 19:30
    czwartek, 12 październik: 19:30

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Rewia Forever (Teatr Sabat, Warszawa).

Rewia Forever (3)

Rewia Forever  - Zdjęcie nr 1
Rewia Forever  - Zdjęcie nr 2
Rewia Forever  - Zdjęcie nr 3

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu Rewia Forever (Teatr Sabat, Warszawa): reżyseria, scenariusz.

Twórcy spektaklu

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Rewia Forever (Teatr Sabat, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Rewia Forever (Teatr Sabat, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Castingi do Studio Buffo
Castingi do Studio Buffo Warszawa

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa szukają odtwórcy Jana w musicalu „Metro” oraz tancerzy i tancerek do zespołu baletowego.

Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!