Spektakle, przedstawienia
szatan1d1443dbbd051e446e75584f2b836790.jpg

Szatan z siódmej klasy Autor sztuki: Kornel Makuszyński

Ocena:

Opis spektaklu

Szatan z siódmej klasy, to pełna ekspresji i zagadek, do tego pozornie absurdalna, opowieść o przygodach Adasia Cisowskiego, jednego z najpopularniejszych bohaterów książek Kornela Makuszyńskiego. Inteligentny, uczciwy i zawsze lojalny wobec przyjaciół Adaś, kreuje postawę prawdziwego harcerza, który nie wykorzystuje zdobytej wiedzy tylko dla siebie, ale umiejętnie dzieli się nią z innymi.

Wartka akcja i „konstrukcja, jak w zegarku” – precyzyjna i z zewnątrz niewidoczna, obudowana „rzeczywistością” bardziej realną od rzeczywistości, pozwala nam poczuć się jak w lepszym, bardziej słonecznym świecie

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Szatan z siódmej klasy (Studio Buffo, Warszawa).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Szatan z siódmej klasy.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Szatan z siódmej klasy (Studio Buffo, Warszawa).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Szatan z siódmej klasy (Studio Buffo, Warszawa).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Szatan z siódmej klasy (Studio Buffo, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Szatan z siódmej klasy (Studio Buffo, Warszawa).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu
Ayumi Tanida: z Szekspirem w sercu

Teatr Ryutopia był najbardziej „egzotycznym” gościem tegorocznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku. Z Ayumi'm Tanidą, który wcielił się w rolę króla Leontesa z "Zimowej opowieści" rozmawia Natalia Klimczak.

Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy
Kulturalne Mistrzostwa Piłkarskie w Kamienicy Warszawa

Podczas gorączki Euro 2012 teatr Kamienica zamieni się w miejsce dla kibiców (nie tylko) futbolu z całej Europy. Piłkarskie menu, polsko i anglojęzyczne wersje przedstawień oraz gadżety, dla wszystkich, którzy przyjdą na spektakle w Teatrze Kamienica w Warszawie podczas mistrzostw.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja