Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Tyle miłości. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Przedstawienie, w którym dzięki połączeniu techniki filmowej i teatralnej możemy zobaczyć obok gwiazd teatru Studio Buffo artystów przedwojennego kina muzycznego.
Zapraszamy Państwa na spektakl, w którym nie ma gwałtu, przemocy i morderstw i dedykujemy go tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

 opinie o spektaklu:

"( ...) Spektakl w Buffo nie różniłby się od licznych rewii przedwojennych szlagierów, gdyby nie poczucie humoru Janusza Józefowicza oraz pomysłowe połączenie teatru z techniką filmową. (...) Wielbiciele stylu Buffo - inteligentnej parodii, młodych głosów i brawurowej choreografii - nie będą zawiedzeni, zwłaszcza po drugiej części. Rozrywka w starym, dobrym stylu."
/Roman Pawłowski, Gazeta Wyborcza/


"Janusz Józefowicz dokonał rzeczy prawie niemożliwej. Z dwudziestu pięciu przedwojennych piosenek o miłości stworzył widowisko, które bawi, śmieszy i wzrusza współczesną publiczność. Zawdzięczamy to niebywałemu poczuciu humoru oraz wspaniałej inscenizacyjnej wyobraźni artysty."
/Lidia Zawistowska, Słowo Ludu/

" Prawie półtora tysiąca osób obejrzało wczoraj w Kieleckim Centrum Kultury widowisko "Tyle miłości". Publiczność była oczarowana. - To naprawdę wspaniały spektakl. Dobra rozrywka, wysoki profesjonalizm - mówiono w kuluarach."
/"el", Słowo Ludu/ 

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Tyle miłości (Studio Buffo, Warszawa). Sprawdź seanse.
 • Studio Buffo, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa
  sobota, 24 lutego: 19:00
  piątek, 27 kwietnia: 19:00

Zdjęcia ze spektaklu

Najciekawsze zdjęcia ze spektaklu Tyle miłości (Studio Buffo, Warszawa).

Tyle miłości (2)

Tyle miłości - Zdjęcie nr 1
Tyle miłości - Zdjęcie nr 2

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Tyle miłości (Studio Buffo, Warszawa).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Tyle miłości (Studio Buffo, Warszawa).
 • Re: Dlaczego tak głośno! [0]
  Odpowiedź na: Dlaczego tak głośno!
  Ela
  2012-02-05 15:19:43
  tam jest niestety zawsze tak głośno, chyba przestaniemy chodzić do Buffo
 • Dlaczego tak głośno! [1]
  Maria z Piaseczna
  2011-03-31 14:49:04
  Zachęcona opisem spektaklu i dotychczasowymi opiniami, wybrałam się 26 marca z grupą 22 osobową,z okazji imprezy rodzinnej,na "Tyle miłości". Wszystko się zgadza,ale dlaczego tak głośno!Po co tyle decybeli. Miało być romantycznie. Hałas był nie do zniesienia. Przyznaję że nie należymy do pokolenia dyskotekowego i nie jesteśmy jeszcze głusi,ale myślałam (nie tylko ja) że ten spektakl jest właśnie dla nas.
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
W samą porę - Mrożek
W samą porę - Mrożek Warszawa

Po przeczytaniu w liceum lektury obowiązkowej pt. „Tango” Sławomira Mrożka, nie każdy student (no, może za wyjątkiem tego z wydziału polonistycznego) będzie miał ochotę wybrać się do teatru na jakąkolwiek sztukę tego autora. A to błąd! Przy klasyce bowiem zwykle można się doskonale bawić. A dramaty Mrożka takie jak: „Czarowna noc” i „Męczeństwa Piotra Ohey’a” mają jeszcze wiele płaszczyzn do odczytania.

"Metro" piękne, osiemnastoletnie
"Metro" piękne, osiemnastoletnie

Tego jeszcze nie było w historii polskiego teatru! Pierwszy polski musical - "Metro" - 30 stycznia 2009 r. kończy 18 lat.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!