Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

upadanie

upadanie

(Teatr Powszechny, Warszawa)

upadanie
 

Opis spektaklu

Lubimy wtrącać się w życie innych ludzi, ale sami nie lubimy, kiedy ktoś wtrąca się w nasze. Relacje ludzkie mogą zostać zakłócone przez drobiazgi, jeśli nie będziemy ostrożni, nawet nasze najbliższe związki mogą się z łatwością rozpaść. Trudno być solidarnym z innymi, brać za nich odpowiedzialność, być ponad i wykazać samodyscyplinę. Szczególnie, jeśli inni przypominają nam, że nasze codzienne działania są determinowane przez lęki.

Nie zwracamy uwagi na szczegóły, świat wokół nas powoli się zmienia, a my nie potrafimy przyjąć tego do wiadomości. Zanim zauważymy, że upadamy, uderzenie już jest bliskie. Gdzie jest granica wolności w życiu codziennym i na scenie? Jaki jest zakres naszej odpowiedzialności w rodzinie, społeczeństwie, czy zawodzie? Jeżeli dzwonią do nas z nieznanego numeru, kto to może być?

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama