Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Stand Up - Pierwsze Starcie

Kiedy2017-01-26 godzina 20:00
Za ilewstęp wolny
GdzieZiggi Point ul. Pańska 59 (koło ronda ONZ)
Warszawa
Stand Up - Pierwsze Starcie

Już 26 stycznia, o godzinie 20:00 w restauracji Ziggi Point będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! Stand Up - Pierwsze Starcie. Główna gwiazda wieczoru to Patryk Czebańczuk - Jeśli śmiech jest narkotykiem, to ja jestem Waszym dealerem. Prowadzącym event będzie z kolei komik Piotr Szulowski.

Stand-Up to popularna na całym świecie forma rozrywki. Główną zasadą... jest brak zasad! Można mówić tak naprawdę o wszystkim, nie rzadko poruszając tematy kontrowersyjne, czy też ważne. Główną cechą wyróżniającą Stand-Up od kabaretu jest improwizacja oraz bezpośredni kontakt z publicznością! Ciekawym elementem spotkania niewątpliwie może się okazać Open Mic. Każda osoba z publiczności będzie mogła wejść na scenę i pokazać próbkę swoich możliwości. Duża dawka dobrego humoru, śmiechu i niezapomnianych tekstów – gwarantowana! Wstęp wolny dla wszystkich gości restauracji Ziggi Point. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 696 145 735. Ilość miejsc ograniczona.

Aktualne wydarzenia Teatr
DataWydarzenieMiejsce
2017-08-26
-
2017-08-27
321 Impro FestiwalKonstancińskim Domu Kultury Hugonówka
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama