Teatr
Stand Up - Pierwsze Starcie

Stand Up - Pierwsze Starcie

  • 2017-01-26, , godzina 20:00
  • wstęp wolny
  • Ziggi Point ul. Pańska 59 (koło ronda ONZ), Warszawa

Opis

Już 26 stycznia, o godzinie 20:00 w restauracji Ziggi Point będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! Stand Up - Pierwsze Starcie. Główna gwiazda wieczoru to Patryk Czebańczuk - Jeśli śmiech jest narkotykiem, to ja jestem Waszym dealerem. Prowadzącym event będzie z kolei komik Piotr Szulowski.

Stand-Up to popularna na całym świecie forma rozrywki. Główną zasadą... jest brak zasad! Można mówić tak naprawdę o wszystkim, nie rzadko poruszając tematy kontrowersyjne, czy też ważne. Główną cechą wyróżniającą Stand-Up od kabaretu jest improwizacja oraz bezpośredni kontakt z publicznością! Ciekawym elementem spotkania niewątpliwie może się okazać Open Mic. Każda osoba z publiczności będzie mogła wejść na scenę i pokazać próbkę swoich możliwości. Duża dawka dobrego humoru, śmiechu i niezapomnianych tekstów – gwarantowana! Wstęp wolny dla wszystkich gości restauracji Ziggi Point. Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 696 145 735. Ilość miejsc ograniczona.

Mapa

Ostatnio czytane
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet
Weź mnie. Do teatru. Jest metoda na tańszy bilet

Brak konieczności stania w długiej kolejce i szansa zakupu taniego biletu gdziekolwiek się jest - to zalety portalu www.eWejsciowki.pl. O misji, powstaniu i udogodnieniach portalu porozmawiamy z jego współzałożycielem - Maciejem Wartaczem.

Co dalej z Teatrem Polskim we Wrocławiu?
Co dalej z Teatrem Polskim we Wrocławiu?

Teatr Polski przeżywa sytuację kryzysową.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja