Zmień miasto
Wiadomosci Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zniżki dla podróżujących komunikacją miejską

2013-12-09

Podróż komunikacją miejską niezaprzeczalnie ma dobre strony. Jednym z nich jest KartaPlus, oferująca dodatkowe korzyści podróżnym z kartą miejską.
 
KartaPlus to innowacyjny program lojalnościowy skierowany do wszystkich podróżujących na warszawską kartę miejską. Program działa od 2012 roku, do niedawna znany jako biletplus. Od początku działalności biletplus na konta użytkowników wróciło już prawie 330 tys. zł.

- Będąc użytkownikiem KartyPlus robisz zakupy, a procent od pieniędzy, które na nie wydałeś wraca na twoje konto bankowe, na zasadzie cash back. To realna korzyść dla wszystkich, którzy posiadają kartę miejską – mówi założyciel programu KartaPlus, Jan Sikora.
 
Zasada programu jest prosta: masz kartę - masz zniżki. Wystarczy bezpłatnie zalogować się na www.kartaplus.pl i od początku oszczędzać na e-zakupach w ponad 500 markowych sklepach. Wśród partnerów KartyPlus znajdują się m.in. iSpot, Saturn, Zalando, Frisco.pl, Douglas, Tchibo, New Look czy Play.  Dodatkowo, oferty dostępne na portalu łączą się z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami organizowanymi przez sklepy partnerskie.

- Program daje użytkownikom możliwość oszczędzania na codziennych zakupach i gromadzenia zaoszczędzonych środków, które potem można rozdysponować w dowolny sposób – dodaje Jan Sikora.

Użytkownicy komunikacji miejskiej zyskują na czasie przejazdu, oszczędzają na paliwie i jednocześnie na zakupach w programie. Miasto staje się bezpieczniejsze, dzięki mniejszemu ruchowi na drogach i bardziej ekonomiczne, a program zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników. Ich liczba stale rośnie, a wraz z nią potrzeby.

By program KartaPlus mógł się rozwijać, potrzebne są zmiany. Od początku grudnia kartę miejską należy zarejestrować w systemie.  Wystarczy podać numer karty, a rejestracja nadal zajmie tylko chwilę. Znacząco skróci się też czas wpływu środków na konta bankowe z tzw. cash backu. To, co ucieszy wszystkich, to również większa ilość okazji w dziale Promocji i Wyprzedaży.

KartaPlus jest więc kolejnym powodem, dla którego warto wybrać komunikację miejską.

ip

Fot. B. Janiczek

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama