Dni Otwarte Online w Uczelniach Vistula [Luty 2021]

2021-01-28 11:26:09 | Warszawa

Chcesz rozpocząć studia, ale czujesz się zagubiony i nie wiesz, jak do tego podejść? W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula otrzymasz wszechstronne wsparcie. Podczas Dni Otwartych w bezpiecznej formule online poznasz bogatą ofertę studiów I i II stopnia (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow), po polsku i angielsku oraz w różnych trybach.

Plakat informujący o Dniach otwartych Uczelni Vistula w lutym 2021Dni otwarte w Uczelniach Vistula

Dni Otwarte (https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty) to tradycja w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. W czasach przed pandemią w kampusie w Warszawie zjawiał się tłum. Teraz spotkania odbywają się online i także w tej formule cieszą się dużym powodzeniem.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już za chwilę – w dniach 1-6 lutego 2021 r.

Innowacyjna oferta Uczelni Vistula

Dni Otwarte Online w Vistuli (https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty) będą okazją, aby bez wychodzenia z domu spotkać się z uczelnianymi ekspertami, poznać innowacyjną ofertę szkoły a także bezpieczne warunki rekrutacji, aplikowania online oraz studiowania. Każdy dzień będzie poświęcony innemu obszarowi tematycznemu.

Uczestnicy dowiedzą się, czego mogą nauczyć się w Uczelniach Vistula (https://www.vistula.edu.pl/) i jakie korzyści odniosą. Bez wychodzenia z domu spotkają się z wykładowcami i porozmawiają o programach studiów nastawionych na praktykę oraz o możliwościach późniejszej kariery. Poznają zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • prestiżowe certyfikaty – ACCA, PMI GAC, THE ICE;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.

Studiowanie online

Dni Otwarte (https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty) będą też okazją, aby dokładnie sprawdzić, jak działa studiowanie online w Vistuli (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-online). Uczelnia ma w tym obszarze ogromne doświadczenie. Od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, nieustannie szkoli wykładowców i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość.

Dziś, z powodu pandemii, wszystkie zajęcia odbywają się online, ale kiedy studenci będą mogli wrócić na uczelnię, część z nich nadal będzie studiować online, ponieważ z różnych powodów – osobistych lub zawodowych – wolą uczyć się przez Internet. Studia online (https://www.vistula.edu.pl/kierunki-studiow/studia-online) to niezwykle wygodne i elastyczne rozwiązanie, które pozwala studiować z dowolnego miejsca na świecie.

Studiuj to, co będzie ci potrzebne w przyszłości

W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Międzynarodowa atmosfera to ogromny atut. Uczy otwartości i elastyczności oraz znacznie poszerza horyzonty.

W Vistuli ważny jest student i jego potrzeby rozwoju. Programy są tak skonstruowane, aby młodzi ludzie uczyli się tego, co naprawdę będzie im potrzebne w przyszłości. Realizowany w uczelni projekt E-Kariera (https://www.vistula.edu.pl/student/biuro-praktyk-karier/e-kariera) pozwala im zidentyfikować predyspozycje, rozwinąć talenty i zaprojektować plan na pewną zawodową przyszłość.

Uczestnicy Dni Otwartych w Vistuli mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – 25% rabatu na pierwszy rok studiów licencjackich lub magisterskich.

Wybierz webinar, który Cię interesuje i zarejestruj się:

 

Więcej: https://www.vistula.edu.pl/

ip

fot. Materiały prasowe Uczelni Vistula

Słowa kluczowe: Rejestracja, Oferta Uczelni Vistula, Kierunki Studiów, Drzwi Otwarte, Rejestracja, Link

Wiadomości z uczelni

Dzień otwarty online kierunków logistycznych w Akademii Leona Koźmińskiego [Wrzesień 2020]

Poznaj program wydarzenia odbywającego się bezpiecznie i na odległość!

Instytut Fizyki UMCS z powtórką dla maturzystów w 2021 r.

Pogotowie przedmaturalne z fizyki od Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, pomoże Wam zdać egzamin na poziomie rozszerzonym.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie zaprasza na powtórkę przed maturą 2021 z j. polskiego

Maturzysto, czas na powtórkę z języka polskiego! Zobacz jak efektywnie to zrobić dzięki zajęciom z Izą Kasperek.

"Kosmetolog - specjalista od stóp do głów" - webinarium Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku [Wrzesień 2020]

Dowiedz się wszystkiego o umiejętnościach i kwalifikacjach w tym zawodzie!

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Jak pedagogizować i nie zwariować - bezpłatny webinar WSB w Warszawie [styczeń 2021]

Rozważasz podjęcie studiów pedagogicznych? Dowiedz się, z czym się to będzie wiązać!

Konkurs "Talent za talent" - informacje o edycji 2021

Zdajesz w tym roku maturę i masz na koncie sukcesy naukowe lub działasz na rzecz jakiegoś projektu lub organizacji? Oto coś dla Ciebie!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Możesz pracować z dziećmi. Nie potrzebujesz do tego wyższego wykształcenia! - szkoła policealna teb, alternatywa dla studiów

Istnieją zawody, które umożliwiają zatrudnienie w branży, jednocześnie nie wymagając tytułu magistra.