zmień miasto

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

Studenci wygrywający międzynarodowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci odnoszący sukcesy w biznesie – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Przyjdź na Drzwi Otwarte i znajdź kierunek odpowiedni dla siebie.

Drzwi Otwarte odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku.Do odwiedzenia Politechniki Warszawskiej zapraszamy 7 i 8 kwietnia 2018 roku w godzinach: 9.00-14.00.

W tym roku Drzwi Otwarte połączone są z wydarzeniem Dziewczyny na Politechniki. 7 kwietnia (sobota) zarówno dziewczęta, jak i chłopcy będą mogli wziąć udział w grze terenowej i lepiej poznać uczelnię. Celem zabawy jest nie tylko odkrycie przed przyszłymi studentami tajemnic kampusu, ale także zapoznanie uczestników gry z nazwiskami kobiet, które odcisnęły swój ślad w historii nauki. Uczestnicy gry poznają niesamowite postaci i ich wynalazki. A każdy, kto ukończy grę (tzn. zrealizuje 6 zadań na 10) do domu wróci z nagrodą.

Zapisy na grę >>

W Gmachu Głównym na uczestników Drzwi Otwartych czekać będzie także specjalna fotościanka w formie legitymacji studenckiej. Będzie to element konkursu na Instagramie. Kandydaci będą mogli "przymierzyć się" do symbolicznej legitymacji Politechniki Warszawskiej i sfotografować na jej tle. Każdy będzie mógł wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcie z legitymacją i wziąć udział w zabawie. Do zdobycia gadżety z logo PW.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podczas Drzwi Otwartych zapoznasz się z ofertą studiów, zasadami rekrutacji i spotkasz studentów Politechniki Warszawskiej, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących cię kierunkach. Masz szansę również odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, gdzie będziesz studiować. Wcześniej sam zapoznaj się z kierunkami studiów - szczegóły w zakładce Kandydaci oraz w Portalu Kandydata. Podczas Drzwi Otwartych odbędą się także spotkania dotyczące zasad rekrutacji (Mała Aula, godz. 10.00). Spotkania na wydziałach rozpoczynają się o 12.30. Drzwi Otwarte w Filii w Płocku odbędą się 6 kwietnia w godz. 10.30-14.00.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama