zmień miasto

Dzień Otwarty na SGH

Każdy kto wybiera swoją przyszłą uczelnię ma mnóstwo pytań dotyczących studiów, możliwości wyjazdów za granicę, udziału w ciekawych projektach i organizacjach oraz o perspektywach pracy po licencjacie i magistrze. Dlatego warto wziąć udział w Dniu Otwartym, podczas którego można uzyskać odpowiedzi na wszystkie ważne pytania.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie swój Dzień Otwarty organizuje w sobotę, 22 października. Podczas spotkania ze studentami najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce kandydaci mają szansę dowiedzieć się wszystkiego o rekrutacji na SGH z pierwszej ręki. Spotkać się z naszymi wykładowcami i lektorami, wziąć udział w próbnym wykładzie. Zobaczyć kampus i porozmawiać o tym jak wyglądają studia, sesja i działalność w organizacjach studenckich.

Dla wszystkich, którzy myślą o wyjazdach zagranicznych oferujemy rozmowę z pracownikami Centrum Programów Międzynarodowych, którzy opowiedzą o podwójnych dyplomach, programie Erasmus+ lub innych możliwościach wyjazdów. SGH ma obecnie 272 umowy z uczelniami partnerskimi na całym świecie – jest w czym wybierać.

Jeśli jeszcze stoisz przed wyborem przedmiotów maturalnych i zastanawiasz się co możesz zrobić przez kolejny rok polecamy spotkanie przy stoisku Olimpiada Przedsiębiorczości. Jej laureaci wygrywają indeks SGH a finaliści mają ułatwioną rekrutację na naszą Uczelnię.

Od dawna zajmujesz się sportem? A może chcesz rozwijać swoje umiejętności i rozpocząć coś nowego. Dzięki prezentacji sekcji sportowych – od aerobiku do tańca, przez boks i sporty drużynowe zobaczysz, że SGH to nie tylko studia ale też tysiące znajomości, przygód i nowych wyzwań.

W trakcie Dnia Otwartego SGH będziemy robić zdjęcia z naszą maskotką: rekinem biznesu. Będziecie mogli go spotkać na Auli Spadochronowej w trakcie całego dnia. Oprócz tego nasi studenci z Samorząd Studentów SGH oprowadzą was po całym kampusie.

Zaplanuj sobie ten dzień z SGH – polub profil SGH Warsaw School of Economics!

Więcej informacji o Dniu Otwartym na http://sgh.waw.pl/do
#kierunekSGH

 

 

ip

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama