zmień miasto

Ekonomia i zarządzanie online – bezpłatnie na SGH

Rozpoczęły się zapisy do IV edycji projektu „Akademia Edukacji Menedżerskiej -  kafeteria edukacyjna dla licealistów”,w ramach którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski mogą bezpłatnie uczyć się ekonomii i zarządzania w środowisku internetowym.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

„Kafeteria” ma na celu rozwijanie kompetencji uczniów w zakresie przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii. Program zawiera zajęcia z 5 obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe.

„Do kontynuacji projektu zachęciły nas bardzo pozytywne opinie licealistów po trzech zrealizowanych dotychczas edycjach” – mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH. „Główne wymieniane zalety to możliwość kontaktu z nauczycielami akademickimi i ekspertami, realizacja zajęć poprzez internet, dowolność czasu nauki, a także duża porcja wiedzy, wykraczającej ponad to, czego można nauczyć się w szkole”.

Dostępne formy edukacyjne to m.in. dyskusja na forum, udział w czatach, wykłady e-learningowe, a nawet wykłady w Second Life. Odbędą się również konkursy i sesje doradztwa biznesowego. Uczestnicy mogą wybierać z kafeterii 50 wydarzeń edukacyjnych, a za udział otrzymują punkty. Najaktywniejsze osoby otrzymają dyplomy „Profesjonalnego Menedżera” i danej ścieżki tematycznej, a dla wybranych organizatorzy przygotowali nagrody.

Rekrutacja do IV edycji projektu trwa do 7 października br. Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny. W projekcie weźmie udział 1000 osób. Więcej informacji oraz zapisy na: www.kafeteria.edu.pl

Szczegóły: Joanna Tabor, tel. 22 564 9724, e-mail: jtabor@sgh.waw.pl

ip

Kursy przygotowawcze do matury

Akademia Europejska dla maturzystów Warszawa

Uczelnia Łazarskiego zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowawczy do matury z wiedzy o społeczeństwie.

Czy warto kupić repetytorium maturalne?

Repetytoria znane są w szkolnictwie od lat, a ich popularność nie słabnie, szczególne jeśli chodzi o repetytoria maturalne.

Startuje Projekt Nauka dla maturzystów Warszawa

Projekt oferuje maturzystom bezpłatną pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki.

Przygotuj się do matury z WOSu z Uczelnią Łazarskiego Warszawa

Uczelnia Łazarskiego w ramach Akademii Europejskiej Dariusza Rosatiego organizuje bezpłatny kurs dla maturzystów, przygotowujący do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

3. edycja Dni Zawodu Psychologa - Kariera START!

Magister psychologii - i co dalej? Dowiedz się dzięki spotkaniu online!

Od 25 maja możliwe konsultacje w szkołach - informacje o spotkaniach z nauczycielami

Uczniowie mogą się spotkać z nauczycielami w małych grupach lub indywidualnie.

Konkurs "Twój zawód przyszłości" - nowy termin przesyłania zgłoszeń

Opowiedz o swojej wymarzonej pracy w 2030 r. i wygraj nagrody!

Dzień Otwarty ONLINE w Akademii Leona Koźmińskiego [Maj 2020] Warszawa

Poznaj harmonogram wydarzenia, dzięki któremu poznasz zalety studiowania w ALK!

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama