Ekonomia i zarządzanie online – bezpłatnie na SGH

2012-09-19 14:23:53 | Warszawa

Rozpoczęły się zapisy do IV edycji projektu „Akademia Edukacji Menedżerskiej -  kafeteria edukacyjna dla licealistów”,w ramach którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski mogą bezpłatnie uczyć się ekonomii i zarządzania w środowisku internetowym.

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.

„Kafeteria” ma na celu rozwijanie kompetencji uczniów w zakresie przedsiębiorczości oraz nowoczesnych technologii. Program zawiera zajęcia z 5 obszarów tematycznych: finansowanie działalności biznesowej, wzmacnianie przewag konkurencyjnych, budowanie wizerunku firmy i produktu, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz międzynarodowe relacje biznesowe.

„Do kontynuacji projektu zachęciły nas bardzo pozytywne opinie licealistów po trzech zrealizowanych dotychczas edycjach” – mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH. „Główne wymieniane zalety to możliwość kontaktu z nauczycielami akademickimi i ekspertami, realizacja zajęć poprzez internet, dowolność czasu nauki, a także duża porcja wiedzy, wykraczającej ponad to, czego można nauczyć się w szkole”.

Dostępne formy edukacyjne to m.in. dyskusja na forum, udział w czatach, wykłady e-learningowe, a nawet wykłady w Second Life. Odbędą się również konkursy i sesje doradztwa biznesowego. Uczestnicy mogą wybierać z kafeterii 50 wydarzeń edukacyjnych, a za udział otrzymują punkty. Najaktywniejsze osoby otrzymają dyplomy „Profesjonalnego Menedżera” i danej ścieżki tematycznej, a dla wybranych organizatorzy przygotowali nagrody.

Rekrutacja do IV edycji projektu trwa do 7 października br. Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny. W projekcie weźmie udział 1000 osób. Więcej informacji oraz zapisy na: www.kafeteria.edu.pl

Szczegóły: Joanna Tabor, tel. 22 564 9724, e-mail: jtabor@sgh.waw.pl

ip

Słowa kluczowe: ekonomia zarządzanie szkoła główna handlowa sgh warszawa licealiści

Kursy przygotowawcze do matury

Przygotuj się do matury z WOSu z Uczelnią Łazarskiego Warszawa

Uczelnia Łazarskiego w ramach Akademii Europejskiej Dariusza Rosatiego organizuje bezpłatny kurs dla maturzystów, przygotowujący do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie.

Jak i z czego uczyć się do nowej matury?

Jest wiele możliwości uczenia się. Możemy wybrać naukę samodzielną, zatrudnić korepetytora, czy tez uczyć się z kolegą lub koleżanką.

Matura 2015 bez stresu? Poznaj 5 sposobów

W klasach licealnych rozpoczynają się powtórki materiału, a wraz z nimi pojawia się przedmaturalny stres – czy zdam egzamin i uda mi się dostać na wymarzone studia?

Profesjonalny kurs maturalny z matematyki za darmo!

17 września portal MatmaNa6.pl rozpoczął szóstą już edycję kursu maturalnego z matematyki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

"Geografia - lubię to", czyli powtórka do matury z geografii 2021!

Poznaj szczegóły i harmonogram darmowych zajęć dla tegorocznych maturzystów!

Próbna matura 2021 - harmonogram

Dowiedz się, w jakich dniach odbywać się będą egzaminy w konkretnych przedmiotów!

Konkurs "Talent za talent" - informacje o edycji 2021

Zdajesz w tym roku maturę i masz na koncie sukcesy naukowe lub działasz na rzecz jakiegoś projektu lub organizacji? Oto coś dla Ciebie!

MATURA 2021 - ARKUSZE
REKLAMA
Ostatnio czytane
Akademia Europejska dla maturzystów - matura wos wiedza o społeczeństwie kurs testy przygotowanie uczelnia łazarskiego akademia europejska

Uczelnia Łazarskiego zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowawczy do matury z wiedzy o społeczeństwie.