zmień miasto

Informatyka w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania 2019/2020

Już od nowego roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania rusza nowy kierunek studiów – Informatyka I stopnia (studia inżynierskie). Aż 60 miejsc – 20 miejsc na studiach stacjonarnych i 40 na studiach niestacjonarnych jest objętych dofinansowaniem z UE.

Młody człowiek przed komupterem

Czesne dofinansowane ze środków UE przez cały okres studiów informatycznych! Kierunek Informatyka w WSEiZ uruchomiony i prowadzony jest dzięki dofinansowaniu ze środków UE.

Dla studentów, którzy rozpoczną studia w roku akademickim 2019/2020 czesne będzie przez cały okres studiów obniżone o wartość dofinansowania, tj. 80% dla studiów stacjonarnych i 50% dla studiów niestacjonarnych.

Na kierunku Informatyka oferujemy dwie specjalności:

  • Programowanie aplikacji
  • Grafika komputerowa

Warunki przyjęć na studia dofinansowane na kierunku Informatyka

W przypadku kandydata, który:

  • uzyskał na egzaminie maturalnym z matematyki na poziomie podstawowym wynik co najmniej 50% lub
  • uzyskał ocenę 4 lub wyższą z matematyki na egzaminie dojrzałości (stara matura),

O przyjęciu decydować będzie kolejność zapisów aż do wyczerpania limitów.

W przypadku wolnych miejsc, o przyjęciu kandydata, który nie spełnia powyższych warunków, decydować będzie wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy kandydat może przedstawić dodatkowe dokumenty, które mogą wpłynąć na wynik kwalifikacji.

Rekrutacja

Jeśli chcesz zapisać się na studia dofinansowane z UE już dziś aplikuj przez rekrutację on-line, a następnie od 1.08.2019 r. w Rektoracie WSEiZ złóż komplet dokumentów i podpisz umowę.

Oferta studiów dotyczy roku akademickiego 2019/2020.

Więcej informacji na temat kierunku Informatyka znajdiesz tutaj: http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial-zarzadzania/informatyka.

ip

fot. materiały WSEiZ

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama