zmień miasto

Przyjdź na Salon Maturzystów do SGH!

Wrzesień to czas wyboru przedmiotów maturalnych oraz ostatnich decyzji związanych ze studiami. Dlatego właśnie w tym miesiącu organizowane są największe targi edukacyjne w Polsce: Salon Maturzystów, które przyciągają młodzież z całej Warszawy, Mazowsza a nawet Polski.

15 i 16 września będziecie mieli okazję porozmawiać ze studentami oraz pracownikami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na stoisku Uczelni w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Dla kandydatów na studia przygotowano całą masę atrakcji.

Wszyscy wiemy, jak trudno zacząć poranek bez dobrego pobudzenia. Dlatego SGH przygotowało dla swoich gości świeżo zmieloną kawę najlepszej jakości. W tym roku nazwę dla kawy wymyślili studenci SGH oraz osoby, które wzięły udział w specjalnym konkursie. Każda osoba, która przyjdzie na stoisko będzie miała do wyboru między stawiającą na nogi „Kawą bezwarunkową”, smacznym i intensywnym smakiem „Sesjoczino” oraz klasycznej propozycji dla tych lubiących uczyć się w nocy „Lat(t)e Studying”.

Dobra kawa nie może obyć się bez kolejnego przysmaku SGH: krówki, która króluje na wszystkich wydarzeniach studenckich. Kandydaci niezdecydowani będą mieli okazję sprawdzić „smak SGH” i przekonać się czy to uczelnia ich marzeń.

Najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce nie może obyć się bez maskotki: Rekina Biznesu, który będzie krążył po targach w poszukiwaniu zdobyczy. W trakcie targów każdy odwiedzający będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z rekinem, które od razu wyślemy na adres e-mail.

W trakcie targów, o godzinie 10:30 wszyscy chętni będą mieli okazję spotkać się z pracownikami, którzy przygotowali dla kandydatów na studia prezentację multimedialną. Opowiedzą o studiowaniu na SGH, kierunkach studiów oraz o tym jakie przedmioty należy wybrać by zostać studentem najstarszej ekonomicznej uczelni w Polsce.

W trakcie dwóch dni targów studenci oraz pracownicy SGH będą odpowiadać na wszystkie pytania związane ze studiami, rekrutacją na studia oraz o życiu studenckim, z którego znana jest SGH. Stoisko znajdziecie na lewo od wejścia do Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.
ip

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama