zmień miasto

Wyjedź na obóz "zerówkowy" na SGH!

Powoli dobiega końca okres rekrutacji na studia w SGH. Wszyscy, którzy przyjeżdżaj na al. Niepodległości 162 złożyć dokumenty na studia, mają możliwość zapoznania się z ofertą organizacji studenckich działających w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Oprócz tego otrzymują zaproszenia na obóz zerowy – jedno z ważnych wydarzeń w życiu przyszłego studenta.

W tym roku można wybierać między pięcioma obozami zerowymi odbywającymi się w różnych regionach Polski. Bieszczady, Bory Tucholskie, Zatoka Gdańska, Władysławowo czy Góry Świętokrzyskie – każde z tych miejsc ma niepowtarzalny klimat. Czas spędzony w gronie studentów różnych roczników pozwoli zdobyć wiedzę o studiach, wykładowcach, najciekawszych projektach i wydarzeniach oraz oczywiście nawiązać przyjaźnie, kto wie – być może na całe życie.

Legendarny obóz zerowy Wetlina organizowany jest w położonym o 9 godzin jazdy od Warszawy Ośrodku Turystycznym „Piotrowa Polana”. Odbędzie się w dwóch turnusach: 21.08 – 31.08 i 31.08 – 10.09. Każdy, kto wybierze to miejsce, spędzi niezapomniane 10 dni z 90 uczestnikami oraz kadrą wybraną spośród aktywnych samorządowców i studentów. Wetlina oferuje imprezy przy ognisku, gwieździste noce, górskie wędrówki, spływ kajakami i masę informacji o życiu studenckim. Honorowym gościem Wetliny jest Rektor SGH, który co roku spotyka się tam z nowymi studentami. Cena: 799 zł od osoby. Zapisy na www.oboz.esgieha.pl 

Druga możliwość poznania studentów SGH i nawiązania nowych kontaktów to obóz zerowy Kacwin, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH. Odbędzie się on w miejscowości Bocheniec w Górach Świętokrzyskich od 22 do 29 sierpnia 2016 r.. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w domkach letniskowych i będą mieli dostęp do kąpieliska, przeróżnych wodnych atrakcji, strefy rekreacyjnej z boiskami i miejscem do odpoczynku, a także sali multimedialnej z Xbox 360 i Kinect. Wieczorami przewidziano ogniska i spotkania, na których można będzie poznać tajemnice życia studenckiego. Zapisy na Kacwin ruszają 26.07 o 21:00 na stronie: www.Kacwinzerowka.pl 

Na trzeci obóz zaprasza najstarsza i jedna z największych organizacji działających na Uczelni – Zrzeszenie Studentów Polskich. Czarniecka jest nazywana „najbardziej cytrynową zerówką na całym SGH”. Obóz odbędzie się w dniach 6-13 września w Borach Tucholskich, a na uczestników czeka moc atrakcji – spływ kajakowy, nocne manewry, hackathon i ognisko. Oprócz tego przewidziano trzy imprezy tematyczne i koncert na żywo. W ciągu siedmiu pełnych emocji dni nowi studenci będą mieli okazje zintegrować się ze swoimi starszymi kolegami i dowiedzieć się, w jakie projekty można zaangażować się razem z ZSP – a wybór jest duży: m.in. Tydzień Kobiet Sukcesu, EKOstudent, Men’s Week, International Week Warsaw i Autostop Challenge. Cena: 755 zł od osoby. Zapisy na www.zerujemyrazem.pl od 25.07.

Przyszli studenci SGH mogą również wybrać się na obóz zerowy nad polskie morze. Organizacje studenckie przygotowały dla nich dwie bardzo ciekawe propozycje. Jedna z nich to Mikoszewo w Zatoce Gdańskiej, gdzie odbędzie się „Adapciak” organizowany przez AIESEC Polska w dniach 5-11 września. Ośrodek „Leśny Zakątek” będzie miejscem gier zespołowych, festiwalu kolorów, zajęć w parku linowym oraz spotkań z polskimi i zagranicznymi członkami AIESEC. Na terenie ośrodka uczestnicy będą mieli dostęp do dwóch odkrytych basenów oraz boiska do siatkówki i koszykówki. Nie zabraknie również imprez do białego rana. Koszt to 690 zł. Zapisy od 22.07 na stronie: https://www.facebook.com/events/267002243670316/?

I last but not least: zerówka ESN SGH, czyli dwa turnusy w doborowym towarzystwie 50 osób w nadmorskim Władysławowie. Organizatorzy zapewniają hotel na wyłączność i pełne wyżywienie. Wśród atrakcji przewidziano m.in. imprezy w klubie i przebierane College Party i Vegas Night – wszystko to z open barem. Dodatkowo park linowy, paintball, aquapark i treasure hunting. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o studiach w SGH i możliwościach udziału w warsztatach oraz projektach ESN SGH, a także lepiej poznać tę organizację. Cena to 795 zł od osoby.  Zapisy zaczynają się 25 lipca na stronie www.zerowka.esn.pl 

Każdy z obozów zerowych to z jednej strony niezapomniane wrażenia, z drugiej strony –okazja zdobycia bardzo przydatnej w pierwszych dniach na Uczelni wiedzy i nawiązania ciekawych kontaktów, które sprawią, że studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie staną się początkiem wielkiej przygody na całe życie.

 

 

ip

Ciekawe artykuły
Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Ostatnio czytane

FB dlaMaturzysty.pl reklama