zmień miasto

Sprachcaffe, WarszawaSPRACHCAFFE – kursy językowe za granicą

O Szkole

Posiadamy 30 szkół językowych na świecie, w których uczymy 7 języków obcych: Angielskiego, Francuskiego, Hiszpańskiego, Włoskiego, Niemieckiego, Arabskiego i Chińskiego. Są to szkoły na wysokim poziomie, gdzie zajęcia prowadzone są przez native-speakerów..Nasi kursanci pochodzą z całego świata.

Oprócz nauki organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe oraz wycieczki. Przed rozpoczęciem kursu, przystąpisz do testu językowego, dzięki któremu znajdziesz się w odpowiedniej grupie.

W Sprachcaffe efektywnie przyswoisz język, odkryjesz inne obyczaje i kulturę kraju a także poznasz wielu przyjaciół z całego świata.


Najciekawsze destynacje naszych kursów językowych

Ze Sprachcaffe nauka będzie przyjemną przygodą...

  • Słońce, plaże, imprezy, sporty wodne i wiele więcej... Wakacje językowe na Malcie czekają. Przeżyj słoneczną przygodę!
  • Romantyczna atmosfera, nocne życie, liczne muzea i restauracje... Paryż zachwyci wszystkie Twoje zmysły.
  • Poznaj kosmopolityczną Barcelonę gdzie architektura, plaża, słońce i kuchnia lokalna grają pierwsze skrzypce!
  • Europejska stolica finansów, kultury, imprez, turystyki jaką jest Londyn zaprasza do naszej szkoły blisko centrum miasta.
  • Czy profesjonalny język niemiecki jest  niezbędny podczas Twoich kontaktów biznesowych? Szkoła we Frankfurcie oferuje wiele rodzajów kursów.
  • Pełne egzotyki wakacje na Kubie lub w Meksyku? A może orientalna atmosfera Chin?


 
Dlaczego warto wybrać się na kurs językowy za granicą ze Sprachcaffe?

Sprachcaffe zabierze Cię do najbardziej ekscytujących miejsc na całym świecie! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych i przywiązujemy dużą wagę do autentyczności. Staramy się, żeby pobyt był tak przyjemny, jak to tylko możliwe i gwarantujemy postępy w nauce języków obcych. Będziesz mógł doświadczyć nowego kraju, miejscowych ludzi i miejscowego języka w jego naturalnym środowisku. Nasze kursy językowe za granicą prowadzone są przez native speakerów, w większości pochodzących z kraju, w którym uczą. Przy wsparciu Teamerów Sprachcaffe pomagają oni zrozumieć tą kulturę i odpowiadają na Twoje potrzeby językowe. Organizujemy również różnorodne zajęcia dodatkowe, wycieczki, zajęcia sportowe, oraz przyjęcia powitalne z ludźmi z całego świata.

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły językowe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama