zmień miasto

Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku we współpracy z WSTH w Podkowie Leśnej - ADiRD, WarszawaUczelnia da Ci dyplom, my nauczymy Cię zawodu!

O Uczelni

W procesie kształcenia kładziemy szczególny nacisk na zajęcia praktyczne. To nie jest kolejny kierunek, oparty tylko na wykładach z teorii. Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwieku posiada do swojej dyspozycji profesjonalnie wyposażona rozgłośnię radiową, ze studiem emisyjnym i post-produkcyjnym oraz stanowiska montażowe i zestawy do rejestracji dźwięku w terenie. Zajęcia organizujemy również w wynajętych do tego celu wysokobudżetowych studiach nagrań - np. LWW Studio. Trzeba sobie zdać sprawę, że ze względu na potrzebna wiedzę teoretyczną, większość zajęć praktycznych została zaplanowana od drugiego semestru.

 

http://www.dziennikarstwo.warszawa.plDuża ilość praktycznych zajęć - montaż dźwięku, relacje na żywo, praca w studiu radiowym, praca przed kamerą, praca z prompterem - (390 godzin praktyk w ciągu trzech lat!) Własna profesjonalnie wyposażona rozgłośnia radiowa w centrum Warszawy. Relacje na żywo z Sejmu, imprez plenerowych, miejsc ważnych wydarzeń - własny wóz transmisyjny. Wykładowcy - czynni zawodowo, znani dziennikarze i producenci mediów ogólnopolskich... U nas to nie ściema i nie prowizorka. Przyjdź i sprawdź sam!


http://www.realizacjadzwieku.edu.pl

Więcej miast » | przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA

Szkoły wyższe w mieście

FB dlaMaturzysty.pl reklama