zmień miasto

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie - LSW, WarszawaNiech praca szuka Ciebie!

Kursy, szkolenia, certyfikaty

          I.      Centrum Języków Obcych Certyfikacji i Metodyki Nauczania

 

W ramach Lingwistycznej Szkoły Wyższej działa Centrum Języków Obcych Certyfikacji i Metodyki Nauczania pod kierownictwem mgr Elżbiety Zawadowskiej - Kittel, dziekan Wydziału Lingwistyki LSW, doświadczonego pedagoga, metodyka i praktyka, wykładowcy i tłumacza języka angielskiego, autorki wielu pomocy dydaktycznych związanych ściśle z praktyczną nauką języka angielskiego.

 

LSW posiada własnych egzaminatorów w zakresie języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego i jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym a w ramach swojej działalności Centrum organizuje kursy przygotowawcze do poszczególnych egzaminów oraz warsztaty metodyczne i specjalistyczne dla nauczycieli języków obcych, lektorów i tłumaczy.

 

         II.   ECDL - Komputerowe Prawo Jazdy

 

LSW jest licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym ECDL. W ramach pracy Centrum istniej możliwość uczestnictwa w kursach oraz uzyskania certyfikatu ECDL na wybranym poziomie w zakresie obsługi komputera.

ECDL. Skrót taki pojawia się czasem w ogłoszeniach o pracę. Co on oznacza? W Polsce, to Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, w Europie - European Computer Driving Licence, czyli Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy. Jest to certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się komputerem w zakresie podstawowej obsługi aplikacji biurowych i korzystania z Internetu.

 

        III.             Oprogramowanie WORDFAST – Komputer w pracy tłumacza

 

 

WORDFAST– producent oprogramowania służącego do tworzenia i zarządzania pamięcią tłumaczeń (ang. Translation Memory). Oprogramowanie służące do zarządzania pamięciami tłumaczeń oferowane przez WORDFAST działa na wszystkich platformach systemowych i wykorzystywane jest przez tłumaczy niezależnych, firmy profesjonalnie świadczące usługi językowe oraz międzynarodowe korporacje, a obecnie posiada ponad 20 tys. aktywnych zastosowań na rynku.

 

Wordfast oferuje program do tłumaczenia Wordfast Translation Studio (WFTS).

FB dlaMaturzysty.pl reklama