zmień miasto

Uczelnia Łazarskiego, WarszawaŁAZARSKI. ODPOWIEDZI, KTÓRYCH SZUKASZ

Stypendia i zniżki

Kandydat:
Jesteś Laureatem lub Finalistą Olimpiady? Czeka na Ciebie 100% zniżki na I rok studiów I stopnia i jednolitych magisterskich, a dodatkowo będąc tegorocznym maturzystą z tytułem Laureata lub Finalisty Olimpiady, możesz wnioskować o Stypendium Rektora na I rok studiów.

A może matura to Twój sukces? Zamień swoje wysokie wyniki na Stypendium Rektora! Już od 400 punktów rekrutacyjnych oferujemy Ci 30% zniżki na cały rok studiów. 50% zniżki otrzymujesz od 500 punktów rekrutacyjnych!

Idziesz na Uczelnię Łazarskiego śladami rodzeństwa lub rodziców? Dokonałeś dobrego wyboru! Otrzymujesz 10% zniżki na cały okres studiów!

Chcesz studiować z przyjaciółmi z tej samej szkoły lub miasta? Wystarczy 5 osób, a 15% zniżki na II semestr jest Wasze!

Jesteś aktywnym maturzystą? Nie przegap swojej szansy! Weź udział w Konkursie Granty Łazarskiego i studiuj rok za darmo!

Jesteś uczestnikiem naszego kursu językowego? Odbierz 10% zniżki na I semestr studiów


Pracujący:
Pracujesz i masz mało czasu? Studiuj w dowolnym miejscu przez Internet! Otrzymujesz 15% zniżki na I rok studiów w trybie E-learning!

Jesteś absolwentem studiów podyplomowych? Ufundujemy Ci 10% zniżki na I rok studiów!


Student:
Nie trać czasu! Podejmij studia równoległe! Wybierając studia na drugim wydziale, otrzymasz aż 75% zniżki na jeden z kierunków.
Ten sam wydział to 50% zniżki!

Chcesz rozwijać swoje szczególne zdolności na naszej Uczelni? Skorzystaj ze Stypendium Fundacji Łazarskiego, które pokryje całkowicie lub częściowo koszty nauki.

Sport to Twoja pasja? Podziel się z nami swoimi osiągnięciami, a otrzymasz Stypendium Sportowe!

Koła naukowe, akcje promocyjne lub aktywność na Uczelni to Twój żywioł? Bądź aktywny i płać mniej za studia!

 

FB dlaMaturzysty.pl reklama