Aktualności - Juwenalia

Juwenalia SGH 2018 w Warszawie - program

2018-05-04 13:03:37 | Warszawa

12 maja 2018 odbędą się Juwenalia SGH. Na Ogrodach Rektorskich wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Sprawdź, czy Twój ulubiony artysta pojawi się w tym roku!

Podczas tegorocznej edycji Juwenaliów studenci SGH organizują dwie sceny muzyczne – dużą scenę główną oraz małą scenę alter. Łącznie wystąpi aż sześciu wykonawców.

Scena 1

Scenę główną otwierać będzie polski DJ i producent muzyczny P.A.F.F., którego utwory w serwisie YouTube sięgają 3 mln odtworzeń! Ten młody muzyk ma już na swoim koncie liczne współprace ze światowymi gwiazdami, takimi jak Major Lazer, czy Diplo.

12 maja usłyszycie także niesamowicie elektryzujący polski duet – XXANAXX. Mają oni na koncie już trzy albumy, a kluby na ich koncertach pękają w szwach! Pod koniec 2017 roku ukazały się single, będące zapowiedzią nowej płyty. Być może usłyszymy nieco nowego materiału także na Juwenaliach?

Trzecia gwiazda dużej sceny to zespół, będący niekwestionowanym klasykiem polskiego rocka – Myslovitz. Muzycy wydali dotychczas 10 albumów i grają już ponad 25 lat, a ich kawałki znają przedstawiciele każdego pokolenia.

Scena 2

Artyści alter sceny na pewno przypadną do gustu fanom polskiego rapu. W tym roku na Juwenaliach SGH gościć będziemy trzech laureatów przeglądu Popkiller Młode Wilki. Pierwszym z nich jest Guzior, którego album z 2017 r. osiągnął 1. miejsce w rankingu OLiS.

Kolejny polski raper, którego usłyszycie na Ogrodach Rektorskich 12 maja to PlanBe. Jego album sięgnął 4. miejsca w rankingu OLiS, a utwory w serwisie YouTube mają blisko 13 mln wyświetleń!

Ostatni artysta to Żabson. Młody raper ma na swoim koncie już 3 wydane albumy, a jego najpopularniejszy singiel został odtworzony aż 24 mln razy w serwisie YouTube.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: koncerty, Szkoła Główna Handlowa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, kto zagra podczas UrsynaliÃłw 2018!
Ursynalia 2018 - program Warszawa

Zobacz, kto zagra podczas Ursynaliów 2018!

Lufkapark
Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

Studenci wszystkich uczelni łączcie się w zabawie w Lufkaparku.

fot. Kamila Panasiuk
Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2018: dzień 2 [ZDJĘCIA] Warszawa

Zobacz zdjęcia z drugiego dnia koncertów.

Polecamy
Ustronalia w ten weekend [PROGRAM]
Ustronalia w ten weekend [PROGRAM] Warszawa

Przed nami trzy dni 3 dni nieustannego grlowania, zmagań procentowo-sportowych i koncertów.

Juwenalia MEGA WAT 2011
Juwenalia MEGA WAT 2011 Warszawa

Megawat to wydarzenie tradycyjnie już otwierające warszawskie juwenalia i pozytywnie nastrajające na dalsze przygody muzyczne.

Ostatnio dodane
Zobacz, kto zagra podczas UrsynaliÃłw 2018!
Ursynalia 2018 - program Warszawa

Zobacz, kto zagra podczas Ursynaliów 2018!

Lufkapark
Lubelska rozkręca Juwenalia w całej Polsce

Studenci wszystkich uczelni łączcie się w zabawie w Lufkaparku.

Kupony i kody rabatowe