Juwenalia
Juwenalia PW 2022

Juwenalia PW 2022

  • 2022-05-13
  • Stadion Syrenki, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 33.

fot. Zuzanna Radziejewska

Opis

Na ten dzień czekał nie tylko każdy student, ale i każdy mieszkaniec Warszawy. Wielka niespodzianka staje się faktem. Właśnie rusza sprzedaż biletów na Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2022. W tym roku odbędą się w dniach 13-14 maja 2022 jak zawsze na Stadionie Syrenki.

Wstęp na to wydarzenie mają tylko osoby pełnoletnie z zakupionym biletem.  
 
Jak więc zdobyć ten upragniony bilet? Sprzedaż odbywać się będzie przez stronę www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl w kilku pulach. Każda z nich zawiera bilety przeznaczone do zakupu przez studentów PW, studentów innej Uczelni oraz wszystkich tych, którzy studentami już albo jeszcze nie są.  
 
Wraz z kolejnymi turami odkrywane będą kolejne gwiazdy Juwenaliów PW. W programie całej dwudniowej imprezy przewidzianych jest aż siedem zespołów, przy których twórczości bawią się miliony Polaków, a dodatkowo na scenie wystąpi również zagraniczny zespół w ramach współpracy Liveurope oraz Zespół Studencki, który zostanie wyłoniony już 8 kwietnia podczas Eliminacji Zespołów Studenckich odbywających się w Klubie Stodoła.  
 
Choć Juwenalia PW to największa impreza tego maja, jednak nie warto czekać do ostatniej chwili, bo całkowita pula biletów jest ograniczona i może się okazać, że jest już za późno.  
 
ip
Polecamy
Ostatnio dodane
Bachanalia 2022 - juwenalia w Zielonej Górze

Sprawdź, kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy.

Poznaliśmy program Juwenaliów SGH 2022 Warszawa

W tym dniu Ogrody Rektorskie zmienią się nie do poznania, przyjmując w swoje progi tłumy studentów spragnionych dobrej zabawy.

Popularne
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!
Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku!

Wiemy kto wygrał konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku, lecz wszytskim wam należą się wielkie podziękowania!

Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!
Pstryknij fotkę, zgarnij laptopa!

„Największym problemem amatorów jest to, że nie mają oni żadnego powodu, by zrobić zdjęcie” – powiedział fotografik Terence Donovan. Portal dlaStudenta.pl drugi rok z rzędu chce wszelakim amatorom dać do ręki taki powód!

Juwenalia 2011! U nas juz od dziś
Juwenalia 2011! U nas juz od dziś

Już w maju czeka na Was mnóstwo zabawy! Będziemy imprezować na koncertach, balangach, klubowych, domowych i pod gołą chmurką! Wszystko oczywiście za sprawą Juwenaliów.