zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

25. edycja Inżynierskich Targów Pracy - przyjdź na rozmowę z wystawcami!

czwartek, 01-03-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Nadchodzi 25. edycja Inżynierskich Targów Pracy, które odbędą się w dniach 13-14 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Studenci będą mieć wyjątkową okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki aż od 100 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo, będzie można uczestniczyć w warsztatach, skonsultować swoje CV i wziąć udział w konkursach.

Targi organizowane są na Politechnice Warszawskiej.

Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników, aż trudno uwierzyć, że jest ono od początku do końca organizowane przez studentów!

Targi to nie wszystko, od wielu lat organizowany jest również Plebiscyt "Pracodawca dla Inżyniera", podczas którego wyłoniony zostanie najbardziej atrakcyjny pracodawca według studentów i absolwentów. Dzięki niemu, pracodawcy mogą poznać zawodowe potrzeby nowego pokolenia inżynierów. Tysiące wypełnionych ankiet sprawiło, że jest to największe tego typu badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów. Tegoroczne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, po pierwszym dniu Inżynierskich Targów Pracy.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama