zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

IX edycja Targów Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń

poniedziałek, 19-02-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Pracodawca Marzeń, czyli Targi Pracy SGGW 2018 są tworzone po raz dziewiąty przez studentów dla studentów. Organizatorzy chcą wam dać szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najdogodniejszej dla siebie.Targi odbędą się 7 marca 2018 roku.

Targi Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń Edycja IX odbędą się 7 marca 2018 na terenie starego kampusu SGGW w Warszawie w Auli Kryształowej. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

Studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej, ale i nie tylko takich, organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału wydarzeniu. Dzięki udziałowi w Targach Pracy SGGW będziecie mieli szybki i bezpośredni dostęp do najnowszych ofert praktyk, pracy i staży oraz do informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Targi startują o godzinie 9:00. Nie może was tam zabraknąć, ponieważ przewidziane są konkursy z nagrodami!

Więcej informacji już wkrótce na: http://targipracy.sggw.pl/ oraz www.facebook.com/targipracysggw.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama