zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Karieropomocni na Politechnice Warszawskiej

środa, 16-10-2013 (00:00:00) | komentarze (0)


Wyobraź sobie, że jesteś studentem Politechniki Warszawskiej. Czy uczęszczanie na wykłady i ćwiczenia to jedyne co możesz zrobić, aby zrealizować swoje zawodowe marzenia? W jaki sposób powinieneś pokierować edukacją i rozwojem osobistym, aby celowo i świadomie budować ścieżkę kariery?

Odpowiedź jest prosta: poznaj siebie, swoje mocne i słabe strony. Tylko jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, których znajdziesz w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej. Dzięki konsultacjom z doradcą zawodowym bądź z psychologiem stworzysz i zrealizujesz plan na zawodowy rozwój. Dowiesz się jak napisać unikalne CV i List Motywacyjny. Podczas szkoleń i warsztatów nauczysz się autoprezentacji, popracujesz nad automotywacją, zarządzaniem czasem, pracą w grupie i innymi umiejętnościami społecznymi . Podczas cyklu Spotkania z Pracodawcą będziesz miał okazję do bezpośredniego kontaktu z działami personalnymi firm z różnych branż, a dzięki konsultacjom z przedsiębiorczości być może sam założysz własną firmę? 

Badanie Losów Absolwentów Politechniki Warszawskiej przeprowadzone przez Biuro Karier w 2013 roku udowodniło, że absolwenci PW to wyjątkowi szczęściarze - 89% zapytanych o ogólne poczucie zadowolenia odpowiedziało, że „tak, są szczęśliwi”, a ponad połowa przebadanych znalazła pracę w czasie krótszym niż miesiąc.

www.bk.pw.edu.pl

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama