zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Największe studenckie Targi Pracy już 15 i 16 marca!

poniedziałek, 07-03-2016 (00:00:00) | komentarze (0)


Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tys. uczestników, aż trudno uwierzyć, że jest ono od początku do końca organizowane przez studentów!

Targi to nie wszystko, można załapać się na wiele wydarzeń towarzyszących, konkursów, warsztatów i konferencji. Wstąp do „chill room-u” dla studentów, zrób za darmo zdjęcie do CV a następnie sprawdź swój życiorys u doradcy zawodowego – jesteś już w pełni gotowy, aby uzyskać informacje z pierwszej ręki od aż 98 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych.

15 marca o godz. 10:15 rozpocznie się prelekcja, dzięki której poszerzysz wiedzę o realiach współczesnego świata biznesu i zainspirujesz się do pracy nad rozwojem osobistym. Będziesz mógł wysłuchać inspirujących rad ekspertów podczas 2 bloków tematycznych: “Przedsiębiorczość” - młodzi ludzie będą opowiadać o własnych przedsięwzięciach, start up-ach, pracy w dużej korporacji i małej firmie oraz obecnym rynku pracy. Natomiast drugi blok “Zainspiruj się” będzie nastawiony na zmotywowanie do pracy nad sobą, rozwijania swoich pasji i podejmowania ryzyka.

Zapisz się na jeden z 20 bezpłatnych warsztatów organizowanych podczas targów: http://bit.ly/1TkSYDz

Chcesz wynieść z targów coś więcej niż gadżety? Zobacz Tips&Tricks jak zdobyć pracę na Fan Page’u: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://on.fb.me/1R2fG30
Więcej informacji znajdziesz również na stronie www.targipracy.org.pl

Serdecznie zapraszamy,
Stowarzyszenie Studentów BEST

 

 

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama