zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Pracodawca Marzeń, czyli Targi Pracy SGGW 2017

czwartek, 09-02-2017 (00:00:00) | komentarze (0)


Pracodawca Marzeń czyli Targi Pracy SGGW 2017 są organizowane po raz ósmy przez studentów dla studentów. Chcemy dać Wam szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najdogodniejszej dla siebie.

Targi Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń Edycja VIII odbędą się 9 marca 2017  na terenie starego kampusu SGGW w Warszawie w Auli Kryształowej.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

Studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej ,ale i nie tylko takich , zapraszamy do wzięcia udziału  w naszym wydarzeniu. Dzięki udziałowi w Targach Pracy SGGW będziecie mieli  szybki i bezpośredni dostęp do najnowszych ofert praktyk, pracy i staży oraz do informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Zaczynamy o godzinie 9:00. Nie może was tam zabraknąć ! Czekamy na was !
http://targipracy.sggw.pl/
https://www.facebook.com/targipracysggw

Serdecznie zapraszamy!
Zespół IAAS
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

ip

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

FB dlaMaturzysty.pl reklama