zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Weź udział w Targach Pracy w AWF Warszawa

piątek, 02-02-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


13 marca 2018 roku w godzinach 10:00-14:00 odbędą się Targi Pracy w AWF Warszawa. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania profesjonalistów z młodymi osobami stojącymi u progu kariery zawodowej. Przyjęta przez organizatorów formuła targów obejmująca stoiska pracodawców oraz stanowiska rekrutacyjne jest odpowiedzią na aktualne oczekiwania stawiane przed realizatorami wydarzeń tego typu. Z jednej strony, dobrze znana forma prezentacji ogłoszeń na stoiskach umożliwia dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych. Z drugiej strony – bezpośrednie rozmowy prowadzone w kameralnym gronie umożliwiają bliższe poznanie kandydatów już zainteresowanych ofertą danej firmy.

Targi Pracy odbędą się 13 marca 2018 roku w godzinach 10:00-14:00.

Celem organizowanych Targów jest ułatwienie obu stronom – studentom i pracodawcom – w spotkaniu się, poznaniu wzajemnych oczekiwań oraz rozpoczęciu satysfakcjonującej i efektywnej współpracy.

Więcej informacji na http://www.awf.edu.pl/kariery/targi-pracy-2018 oraz https://www.facebook.com/BiuroKarierAWFWarszawa/

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama