zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Akademickie Biuro Karier Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

02-776 Warszawa
ul. Hirszfelda 11
tel. 228554916

http://www.biurokarier.wszp.edu.pl

biurokarier@wszp.edu.pl


Akademickie Biuro Karier WSZP prowadzi działalność doradczą, informacyjną i szkoleniową przygotowując naszych Studentów i Absolwentów do wyboru i zdobycia wymarzonej pracy.

Prowadzimy rozmowy doradcze


pozwalające lepiej poznać predyspozycje i preferencje zawodowe naszych Studentów i Absolwentów. Osoby korzystające z usług doradcy zawodowego otrzymują informację na temat swojego profilu zawodowego, na podstawie którego ustalany jest indywidualny plan kariery.

Następnie pomagamy w pisaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych. W trakcie konsultacji pokazujemy, w jaki sposób przygotować CV i LM tak, aby najlepiej opisywały mocne strony kandydata i zostały zauważone przez potencjalnego pracodawcę.

Pomagamy także w przygotowaniu się do spotkania z pracodawcą poprzez prowadzenie symulowanych rozmów kwalifikacyjnych.

Ponadto udostępniamy oferty pracy, staży i praktyk. Współpracujemy z renomowanymi firmami i agencjami doradztwa personalnego. Dzięki naszym partnerom pomogliśmy wielu osobom znaleźć pracę. Pracodawcy chętnie zgłaszają do naszego Biura swoje zapotrzebowanie na pracowników, gdyż znają już wartość naszych Studentów i Absolwentów.

Dodatkowo udostępniamy materiały i opracowania na temat poszukiwania pracy i lokalnego rynku pracy.

Uczestniczymy w Targach Pracy organizowanych przez urzędy pracy, uczelnie i firmy. Zapraszamy również pracodawców, którzy prezentują swoje firmy i instytucje na rozmowy panelowe.

Oferujemy także szeroką gamę bezpłatnych szkoleń i warsztatów. W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń dotyczących rozwoju osobistego oraz planowania kariery. Aktualna oferta bezpłatnych szkoleń znajduje się na stronie www.warsztaty.wszp.edu.pl

Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych Studentów i Absolwentów wielu z nich otrzymało wymarzoną pracę zgodną ze swoimi predyspozycjami i preferencjami.


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama